Donatorji / Ekipe

 Ekipe, ki sodelujejo na Goricatlon 5 so navedene na spodnjem seznamu.

101 POLIDENT

Aleksandra Fortin (10:00)

602 ARCTUR HPC

Jaka Murovec (10:00), Martina Murovec (11:00), Tomi Ilijaš (12:00), Tilen Petrič (13:00), Katja Ilijaš (14:00), Nejc Bat (15:00)

603 ARCTUR Web Design

Patrik Podgornik (10:00), Darja Podgornik (11:00), Aleš Brelih (12:00), Lara Ilijaš (13:00), Tiva Turk (14:00), Vesna Kobal (15:00)

604 VAHTA 1 (TEKAČI DLT FILIPIDES-ZA MILJANA)

GORAZD SKRT (10:00), MARKO PAŠKULIN (11:00), JANA KOTAR ILIJAŠ (12:00), BOŽO FAGANELJ (13:00), ROBI ŽGAVC (14:00), VENČESLAV JAPELJ (15:00)

605 HERA

SONJA MAVRIČ (10:00), TEJA ARČON (11:00), LUCA STAMBUL (12:00), LUCA STAMBUL (13:00), ALEŠ KOKOT (14:00), VASJA FERLETIČ (15:00)

606 A.B.C. – Volkswagen center Kromberk

levo krilo (10:00), levi bek (11:00), srednji bek (12:00), desni bek (13:00), desno krilo (14:00), pivot vratar (15:00)

607 VITANEST

levo krilo (10:00), levi bek (11:00), srednji bek (12:00), desni bek (13:00), desno krilo (14:00), pivot vratar (15:00)

608 Počasni a drzni -počasni - 2

Tina Bašin (10:00), Stanko Pregelj (11:00), Mateja Mažgon (12:00), Maša Černe (13:00), Branka Urdih (14:00), Aleksander Kompara (15:00)

609 Počasni a drzni -drzni - 1

Renato Lešnik (10:00), Alan Keber (11:00), Romina Velušček (12:00), Dean Božič (13:00), Martin Hozjan (14:00), Andrej Šorli (15:00)

110 MANUFAKTURA

Sonja Leskovar (10:00)

611 Društvo reševalnih psov Nova Gorica

Tomaž Devetak (10:00), Andreja Kozem (11:00), Ina Hvalič (12:00), Tomaž Rebec (13:00), Davorin Bastjani (14:00), Patricija Saksida (15:00)

612 GORICATLON 1

Danijel Jovanovič (10:00), Dušan Škrlj (11:00), Martin Murovec (12:00), Metka Nusdorfer Vuksanović (13:00), Saša Ušaj (14:00), Maja Petrić (15:00)

613 SALONIT ANHOVO

Tomaž Vuk (10:00), Tomaž Vuk (11:00), Davorina Šuligoj (12:00), Sašo Seljak (13:00), Gregor Valentinčič (14:00), Radoš Kuk (15:00)

614 RačunajteNaNas

Urška Konjedic (10:00), Tilen Isakoski (11:00), Marko Mahkovič (12:00), Mitja Šuligoj (13:00), Luka Kulot (14:00), Matej Pahor (15:00)

615 Počasni a drzni - P&D -3

Katarina Kavčič (10:00), Simona Mevlja (11:00), Valter Čuk (12:00), Zdenka Koršič (13:00), Erika Roner (14:00), Šorli Špela (15:00)

616 Varstveno delovni center Nova Gorica

Vanja Šuligoj Lovrenc Piculin (10:00), Romana Mikola Urška Golmajer (11:00), Nataša Pipan Aaron Podveršič (12:00), Henrik Bukovec Valentina Bukovec (13:00), Ana Lukežič Tanja Brglez (14:00), Damijan Mugerli Blaž Troha (15:00)

617 ZVEZDE RAFUTA

Radovan Paškulin (10:00), Martina Bizjak (11:00), Anastazija Paravan (12:00), Gregor Budihna (13:00), Jožica Budihna (14:00), Damijana Šinigoj (15:00)

618 NAVITAS

Adrijano Rucchini (10:00), Kristina Zimic (11:00), Marko Femc (12:00), Marko Femc (13:00), Gregor Pirc (14:00), Martin Šinigoj (15:00)

619 Rotaract Nova Gorica

Predrag Škrinjar (10:00), Boštjan Špehonja (11:00), Tina Femc (12:00), Tina Femc (13:00), Tomaž Zuza (14:00), Petra Bučinel (15:00)

620 Rotary club Nova Gorica

Rasti Fakuč (10:00), Elena Rucchini (11:00), Mitja Nagode (12:00), Lucijan Cencič (13:00), Tomaž Živec (14:00), Žan Strnad (15:00)

621 28. december 1

MARKO SAKSIDA (10:00), JADRAN NARDIN (11:00), DRAGAN VODOPIVEC (12:00), SEBASTJAN POLANC (13:00), ALESSANDRO MARASPIN (14:00), BERNARD ČRMELJ (15:00)

622 28. december A

VIKTOR LIČEN (10:00), JOŽEF TOMAŽIČ (11:00), TINE VALIČ (12:00), LUČANO PLAHUTA (13:00), IVAN SOKOL (14:00), DUŠAN KRAŠNA (15:00)

623 FRIZERSTVO TANJA TEAM

Jaka Vogrinčič (10:00), Mišel Mitrovič (11:00), Romi Češčut (12:00), Suzana Tramte (13:00), Simon Batistič (14:00), Tanja Stubelj (15:00)

624 ŠD Elektro Primorska

Damjan Faganel (10:00), Valter Hvala (11:00), Aleksander Rejc (12:00), Alen Rejc (13:00), Radoš Frančeškin (14:00), Nika Vrabec (15:00)

625 GEN-I, d.o.o.

Andreja Živic (10:00), Vitomir Panič (11:00), Simona Kozjek (12:00), Dejan Paravan (13:00), Majda Volk (14:00), Igor Zornik (15:00)

626 VAHTA 2 (Teče ekipa Kraških tekačev)

Valter Buda (10:00), Mojca Švara Buda (11:00), Andrej Velišček (12:00), Bogdan Filipovič (13:00), Emil Klobas (14:00), Milojka Klobas (15:00)

627 ŠD Nanos 1

Klementina Lemut (10:00), Ervin Furlan (11:00), Nejc Lokar (12:00), Aleš Žontar (13:00), Petra Tratnik (14:00), Marko Tratnik (15:00)

628 ŠD Nanos 2

Matej Kolenc (10:00), Monika Bajc (11:00), Veronika Krečič (12:00), Primož Cergolj (13:00), Borut Malavašič (14:00), Jurij Vidrih (15:00)

629 ŠD Nanos 3

Valter Hvala (10:00), Bojan Furlan (11:00), Janja Torkar Božič (12:00), Anja Klančnik (13:00), Jerica Kravos (14:00), Urška Murn (15:00)

130 TUZZI LODOVICO

LODOVICO TUZZI (10:00)

631 MESTNA OBČINA NOVA GORICA

MITJA FILIPČIČ (10:00), MATEJ ŽIVEC (11:00), ANDREJA TROJAR-LAPANJA (12:00), ANA KOBE-TAVČAR (13:00), ANA ZAVRTANIK-UGRIN (14:00), VANDA MEZGEC (15:00)

632 MISS SLOVENIJE

TAMARA FIŠTER (00:00), SAŠO GAČNIK (00:00), KATJA GABROVEC (00:00), MAJA ZUPAN (00:00), LARA STENOVEC (00:00), JELKA VERK (10:00)

633 GORICATLON 2

BARBARA MLADOVAN (10:00), UROŠ LIKAR (11:00), ALEŠ COLJA (12:00), MILOSAV ŠIMŠIČ (13:00), URŠKA SAKSIDA (14:00), VALDA DORNIIK (15:00)

634 Hit je fit

Katjuša Fornazarič (10:00), Bojan Skočir (11:00), Bojan Skočir (12:00), Aleksander Rejc (13:00), Primož Ipavec (14:00), Aleš Lapanje (15:00)

635 Hit je fit

Roman Malič (10:00), Katja Brataševec (11:00), Barbara Kravos (12:00), Sebastjan Rebek (13:00), Maksim Gojkovič (14:00), Matjaž Pregelj (15:00)

636 Hit je fit

Vojko Kucalović (10:00), Jožef Trojar (11:00), Alen Rejc (12:00), Davorin Rebek (13:00), Marjan Majnik (14:00), Iris Rebek (15:00)

637 Hit je fit

Ingrid Bukovec (10:00), Boštjan Tišma (11:00), Jorgi Vidmar (12:00), Martina Pavlin (13:00), Denis Tabaj (14:00), Rajko Kavčič (15:00)

638 Hit je fit

Maja Matelič (10:00), Anastazija Levpušček (11:00), Neža Batagelj (12:00), Aleš Brecelj (13:00), Darja Leban (14:00), Erik Planišček (15:00)

639 Hit je fit

Jana Jakin Petejan (10:00), Lara Kolenc (11:00), Asja Skok (12:00), Tjaša Perko (13:00), Martina Martinuč (14:00), Aleš Ušaj (15:00)

640 Varstveno delovni center Nova Gorica 2

Mirjam Brajnik Ninković Marija Fabec (10:00), Vaneja Bambič Marjan Zavašnik (11:00), Neda Brezavšček Marjan Miklavič (12:00), Marko Faletič Ljubo Uršič (13:00), Jakob Dimic Benjamin Doljak (14:00), Nevenka Volk Komel Maricela A. Martinez (15:00)

641 PGT

Marta Šorli (10:00), Ivo Kete (11:00), Stojan Rodica (12:00), Klavdij Čendak (13:00), Bernard Čermelj (14:00), Tina Mavrič (15:00)

642 Tekači pomagači

Tjaša Strehar Boltar (10:00), Andraž Filač (11:00), Jure Boltar (12:00), Matjaž Nemec (13:00), Lidija Zgaga (14:00), Boštjan Kocjančič (15:00)

643 DEŽELNA BANKA SLOVENIJE

MAŠA SLOKAR (10:00), TOMAŽ SLOKAR (11:00), JANEZ MLAKAR (12:00), KARIN GOLJA (13:00), BARBARA URŠIČ (14:00), PETER HOCEVAR (15:00)

644 MARATONCI TEČEJO ČASTNI KROG

NATAŠA UŠAJ (10:00), GABRIEL FIŠER (11:00), MILENKA URŠIČ (12:00), ANDREJA URŠIČ (13:00), SARA MUGERLI (14:00), MATIJA MUGERLI (15:00)

645 MAB EXPORT (MLADI ŠPORTNIKI)

MARCO PARISE (10:00), ZALA KOŠIČEK (11:00), JURE GAVEZ (12:00), C C (13:00), C C (14:00), C C (15:00)

646 Loke 25

Svit Paravan (10:00), Pija Paravan (11:00), Jana Skok (12:00), Miha Paravan (13:00), Veronika Štokelj (14:00), Sara Štokelj (15:00)

Ostali donatorji

Pavla Cotič, Rene Šinigoj, Anže Šinigoj, Boštjan Kocjančič, Marija Fon, Majda Bizjak, Dean Bavcon, Alma Pavlin, Mikola Romana, Barbara Kravos, Majda Volk, Anže Paškulin, Aleš Kokot, Savina Špacapan, Govekar Milojka, Ana Simčič, Robi Žgavc, družina Zavrtanik, Matej Arčon, Joško Lukežič, Leon Podgornik, Patrik Podgornik

 

Skupaj donacije ostalih donatorjev: 405,00€



1201 Arctur

Blaž Valentinčič (08:00), Martina Murovec (09:00), Darja Podgornik (10:00), Tiva Turk (11:00), Tomi Ilijaš (12:00), Branko Makorič (13:00), Martina Golob (14:00), Rado Kotar (15:00), neznani tekač (16:00), neznani tekač (17:00), Nejc Lokar (18:00), Nejc Lokar (19:00)

1202 Arctur Junior

Janez Mlakar (00:00), Jaka M. (09:00), Patrik P. (10:00), Vasja Ilijaš (11:00), Lara I. (12:00), Andrej Košiček (13:00), Oliver K.G. (14:00), neznani tekač (15:00), neznani tekač (16:00), Tine, Zala, Nataša K. (17:00), neznani tekač (18:00), neznani tekač (19:00)

603 TŠDSG Ladra/Smast

Sebastian Cencič (08:00), Peter Hočevar (10:00), Luka Sovdat (12:00), Blaž Sovdat (14:00), Tilen Bajt (16:00), Boštjan Ivančič (18:00)

104 MANUFAKTURA

Sonja Leskovar (08:00)

1205 ŠD SALONIT ANHOVO

Anica Tomažič (08:00), Davorina Šuligoj (09:00), Klavdija Štendler (10:00), Mateja Čubej (11:00), Lucija Zalaznik (12:00), Nives Jakopič (13:00), Sašo Seljak (14:00), Vanja Kenda (15:00), Peter Korenjak (16:00), Tatjana Pešič (17:00), Tomaž Vuk (18:00), Radoš Kuk (19:00)

1206 Vokalni ansambel Reunion

Maja Matelič (08:00), Suzana Pavlin (09:00), Nataša Gadnik (10:00), Polona Špacapan (11:00), Ana Zavrtanik Ugrin (12:00), Neva Nanut (13:00), Andreja Ipavec (14:00), Eda Belingar (15:00), Špela Paravan (16:00), Radivoj Čargo (17:00), Jana Skok (18:00), Milivoj Bučan (19:00)

1207 Hit je Fit 1

Alan Rejc (08:00), Anastazija Levpušček (09:00), Davorin Rebek (10:00), Barbara Kravos (11:00), Katjuša Fornazarič (12:00), Iris Rebek (13:00), Sebastjan Rebek (14:00), Aleksander Rejc (15:00), Aleš Lapanje (16:00), Primož Ipavec (17:00), Aleksander Kompara (18:00), Boštjan Kocijančič (19:00)

1208 DLT FILIPIDES

Valter Hvala (08:00), Valter Hvala (09:00), Marko Paškulin (10:00), Valda Dornik (11:00), Valda Dornik (12:00), Jana Kotar Ilijaš (13:00), Jana Kotar Ilijaš (14:00), Marko Žgavec (15:00), Miljan Slamič (16:00), Mitja Jereb (17:00), Venčeslav Japelj (18:00), Božo Faganelj (19:00)

1209 Društvo reševalnih psov Nova Gorica

Tomaž Devetak (08:00), Sabina Zelinšček (09:00), Danijel Prostran (10:00), Andreja Kozem (11:00), Igor Leban (12:00), Hermina Ogrič (13:00), Tomaž Devetak (14:00), Sabina Zelinšček (15:00), Mitja Gregorič (16:00), Davorin Bastjančič (17:00), Davorin Bastjančič (18:00), Tomaž Rebec (19:00)

1210 POMAGAJMO VDC

Mirko Čufer (08:00), Uroš Likar (09:00), Marko Kodrič (10:00), Dušan Škrlj (11:00), Ana Tinta (12:00), Radoš Frančeškin (13:00), Damijana Frančeškin (14:00), Meri Žgavec (15:00), Helena Ferletič (16:00), 10 10 (17:00), 11 11 (18:00), 12 12 (19:00)

1211 VDC Nova Gorica

Henrik Bukovec Valentina Bukovec (08:00), Tjaša Skrt Martina Čibej (09:00), Barbara Cernatič Blaž Troha (10:00), Monika Petrič Bojan Žižmond (11:00), Martin Fabjan Dejan Stanišič (12:00), Aleksandra Sedevčič Peter Voraček (13:00), Maša Lancner Danijel Kompare (14:00), - - (15:00), Katja Kranjc (16:00), - - (17:00), - - (18:00), - - (19:00)

1212 VDC Nova Gorica 2

Barbara Mladovan (08:00), Nataša Pipan Lovrenc Piculin (09:00), Mirjam T. Gorjan Tanja Brglez (10:00), Ana Lukežič Ines Cijan (11:00), Teo Božič Borut Plešnar (12:00), Dušan Vičič (13:00), - - (14:00), - - (15:00), Lana Kranjc (16:00), - - (17:00), - - (18:00), - - (19:00)

1213 VDC Nova Gorica 3

Nataša Mladovan (08:00), Suzana Likar Štrukelj Marjan Miklavič (09:00), Mihaela Božič Maricela (10:00), Tatjana Lukežič (11:00), Lučana Martinuč Vida Martinuč (12:00), Irena Martinuč Monika Arčon (13:00), - - (14:00), - - (15:00), Gregor Trebše Robi Mrakič (16:00), - - (17:00), - - (18:00), - - (19:00)

1214 28. December

lučano plahuta (08:00), uroš vodopivec (09:00), klementina lemut (10:00), jadran nardin (11:00), sandi furlan (12:00), sebastjan polanc (13:00), ivan sokol (14:00), stanko čufer (15:00), ivo kete (16:00), darja jejčič (17:00), aleš štor (18:00), bernard črmelj (19:00)

1215 GEN-I, d.o.o.

Vitomir Panič (08:00), Martin Vončina (09:00), Karmen Leban Polanc (10:00), Andreja Živic (11:00), Tanja Stubelj (12:00), Matevž Lapajne (13:00), Dejan Paravan (14:00), Dejan Paravan (15:00), Majda Volk (16:00), Matej Leban (17:00), Amadeja Komprej (18:00), Igor Zornik (19:00)

1216 VITANEST d.o.o (Teče ekipa Kraških tekačev)

Silvo Nemanič (08:00), Rosana Brišar (09:00), Kristina Bele (10:00), Emil Klobas (11:00), Milojka Klobas (12:00), Miro Peternelj (13:00), Bogdan Filipović (14:00), Tina Mavrič (15:00), Klavdij Čendak (16:00), Andrej Velišček (17:00), Mojca Švara Buda (18:00), Valter Buda (19:00)

1217 Rotary klub Nova Gorica

Damijana Šinigoj (08:00), Vasja Likar (10:00), Tomaž Živec (11:00), Martin Šinigoj (12:00), Maja Cencič (14:00), Lucijan Cencič (15:00), Marko Femc (15:00)

1218 FORTeam

ALAN LAZAR (08:00), ALAN LAZAR (09:00), PETER MARUŠIČ (10:00), PETER MARUŠIČ (11:00), ALESSANDRO MARASPIN (12:00), FRANCESCO MARCONI (13:00), MARCO PIANI (14:00), DARIO MUTTON (15:00), ALEKSANDRA FORTIN (16:00), ALEKSANDRA FORTIN (17:00), IGOR KLEČ (18:00), ANDREJ MEJAK (19:00)

Ostali donatorji:

Karen Padmore, Danica Zonjič, Marija Fon, Krajnovič Ema, Jež, Tea Leban, Mari Abrahamsberg, Zdenka Žnidaršič, Marija Ivančič, Mija Ivančič, Pichler Ivana, Pavlin Alma, Elvis in Tanja Janežič, Jože Rupar, Fornazarič Robert, Dean Bovcon, Alenka in Zoran Zavrtanik, Nina Milost, Alan Lukežič, Rafael Kokot, Jože Žbogar, Milojka Govekar, Maruša Peršolja, Gregor Pirc, Tamara Uršič, Boris Tušar, Pavla Cotič

Skupaj donacija obiskovalcev: 520,00 €



1201 Arctur

Nejc Bat (08:00), Teja Gantar (09:00), Vesna Kobal (10:00), Darja Podgornik (11:00), Tiva Turk (12:00), Jan Harej (13:00), Marko Kobal (14:00), Branko Markočič (15:00), Marko Murovec (16:00), Tomi Troha (17:00), Jasna Vuksanović (18:00), Tomi Ilijaš (19:00)

102 Manufaktura :)

Sonja Leskovar (08:00)

103 Deželna banka Slovenije

Aleksandra Fortin (08:00)

1204 Počasni a drzni

Renato Lešnik (08:00), Stanko Pregelj (09:00), Erika Roner (10:00), Katjuša Stanič (11:00), Mira Skiočir (12:00), Maša Černe (13:00), Martin Hozjan (14:00), Klavdija Lešnik (15:00), Ana Radovanovič (16:00), Tina Bašin (17:00), Matej Vončina (18:00), Ema Dolpinar (19:00)

1205 VITANEST d.o.o (Teče ekipa Kraških tekačev)

Silvo Nemanič (08:00), Rosana Brišar (09:00), Kristina Bele (10:00), Emil Klobas (11:00), Milojka Klobas (12:00), Miro Peternelj (13:00), Bogdan Filipović (14:00), Tina Mavrič (15:00), Klavdij Čendak (16:00), Andrej Velišček (17:00), Mojca Švara Buda (18:00), Valter Buda (19:00)

1206 Gostol

Mitja Kosovel (08:00), Mitja Kosovel (09:00), Pavel Ferjančič (10:00), Miran Leban (11:00), Jernej Jarc (12:00), Matjaž Kompara (13:00), Irena Šinigoj (14:00), Damijan Zavrtanik (15:00), Renato Antler (16:00), Dejan Podgornik (17:00), Boštjan Bajt (18:00), Rado Kotar (19:00)

1207 Adria Keramika d.o.o.

Kristina Bele (08:00), Tina Mavrič (09:00), Franko Šiškovič (10:00), Andrej Velišček (11:00), Darja Verbič (12:00), Miran Kavs (13:00), Rosana Brišar (14:00), Emil Klobas (15:00), Rada Milič (16:00), Milojka Klobas (17:00), Mojca Švara Buda (18:00), Valter Buda (19:00)

Opombe:

Za ekipo tečejo tekači iz društva Kraški tekači.

1208 Elektro Primorska

Valter Hvala (08:00), Alen Rejc (09:00), Stanka Beguš (10:00), Jožko Beguš (11:00), Martin Sivec (12:00), Damjan Faganel (13:00), Ivan Namar (14:00), Aleksander Rejc (15:00), Valter Hvala (16:00), Uroš Štulc (17:00), Blaž Kavčič (18:00), Mojca Volarič (19:00)

1209 Vitanest klima center

Uroš Zavrtanik (08:00), Valter Hvala (09:00), Mitja Volčanšek (10:00), Mitja Volčanšek (11:00), Mitja Volčanšek (12:00), Mitja Volčanšek (13:00), Lana Muhič (14:00), Lana Pregelj (15:00), Manca Krkoč (16:00), Meri Kovačevič (17:00), Tekač(ica) 8 (18:00), Maja Petrović (19:00)

1210 Klimatske naprave Mitsubishi

Mojca Kermavnar (08:00), Mojca Kermavnar (09:00), Aljaž Murovec (10:00), Eva Zucciati (11:00), Simon Matiazzi (12:00), Lucija Zucciati (13:00), Jonatan Černe (14:00), Lara Ilijaš (15:00), Matija Makarovič (16:00), Tomaž Slokar (17:00), Teo Vinazza (18:00), Vasja Ilijaš (19:00)

1211 Pomagajmo VDC Nova Gorica 1

xx xx (08:00), xx xx (09:00), Lanko Marušič (10:00), Igor Igor (11:00), Dušan Škrlj (12:00), Gregor Humar (13:00), Nevenka Bevčič (14:00), Helena Ferletič (15:00), Janez Mlakar (16:00), Marko Žgavec (17:00), Metka Nusdorfer Vuksanović (18:00), Mirko Čufer (19:00)

Opombe:

V to ekipo vabimo vse, ki nimate svoje ekipe in bi se radi pridružili. Prispevek za vsak pretečeni krog je 1€. Vsak tekmovalec ali tekmovalka poravna svoj del donacije, skladno s pretečenimi krogi. Pišite nam na

1212 Ažmurk

Valter Adamič (08:00), Primož Grebenjak (09:00), Aleksander Grum (10:00), Sabina Zelinšček (11:00), Nataša Grum (12:00), Sonja Jež in Jana Barkovič (13:00), Erik Žnideršič (14:00), Robert Bremec (15:00), tekač 9 (16:00), tekač 10 (17:00), tekač 11 (18:00), tekač 12 (19:00)

313 RC MARIBOR-GRAD

Gašper Močnik (08:00), Tatjana Jurmič, Matjaž Madžarac (10:00), Gorazd Jordan (11:00)

1214 AS

Borut Gabršček (08:00), Aleš Kranjc (09:00), Luka Burger (10:00), Roman Pogorelec (11:00), Dušan Harej (12:00), Valentina Vinazza (13:00), Rok Filipič (14:00), Daša Zavrtanik (15:00), Ingird Fortunat (16:00), Lija Slokar (17:00), Irena Faganeli (18:00), Mojca Jarc (19:00)

1215 28. december

lučano plahuta (08:00), jožef tomažič (09:00), jadran nardin (10:00), stojan kodele (11:00), ivan sokol (12:00), sebastjan polanc (13:00), sandi furlan (14:00), kristina mamič (15:00), andi mamič (16:00), darja jejčič (17:00), dragan vodopivec (18:00), bernard črmelj (19:00)

1216 Zvezde Rafuta

Valentina Pahor (08:00), Damijana Šinigoj (08:00), Romi Češčut (09:00), Igor Češčut (10:00), Marjan Stibilj (11:00), Teja Divjak Budihna (12:00), Matjaž Divjak (13:00), Radovan Paškulin (14:00), Anja Paškulin (15:00), Davorin Budihna (17:00), Jožica Budihna (18:00), Milivoj Hlade (19:00)

1217 RC Nova Gorica

Darko Furlan (08:00), Vasja Likar (10:00), Tomaž Živec (11:00), Martina Murovec (11:00), Jordan Štrekelj (12:00), Martin Šinigoj (13:00), Maja Cencič (14:00), Lucijan Cencič (15:00), Marko Femc (15:00), Marko Femc (17:00), Miran Lozej (18:00), Nevenka Mlinar (19:00)

1218 Mladinska

Tanja Špacapan (08:00), Gregor Špacapan (09:00), Vlasta Hladnik (10:00), Darinka Kleč (11:00), Igor Kleč (12:00), Jasna Kovšca (13:00), Tina Čibej (14:00), Primož Antler (15:00), Matjaž Hladnik (16:00), Jani Bednarik (17:00), Boris Bizjak (18:00), Andrej Mejak (19:00)

1219 Rotary Slovenija-Distrikt 1912

Martin Šinigoj (08:00), Aleksander Kompara (09:00), Mitja Nagode (10:00), Blaž Valentinčič (11:00), Matevž Majnik (12:00), Uroš Likar (13:00), Jasmina Munih (14:00), Nena Kerševan (15:00), Dimitrij Skomina (16:00), Jasna Skomina (17:00), Janez Bevk (18:00), Tina Čuk (19:00)

1220 ŠD NANOS

Petra Tratnk (08:00), Jurij Vidrih (09:00), Simon Strnad (10:00), Cveto Tavčar (11:00), Monika Bajc (12:00), Uros Vodopivec (13:00), Tomaž Ferjančič (14:00), Bojan Furlan (15:00), Simon Tratnilk (16:00), Marko Tratnik (17:00), Ervin Furlan (18:00), Stanko Zupan (19:00)

1221 Hit je Fit

Alen Rejc (08:00), Aleksander Rejc (09:00), Iris Rebek (10:00), Sebastjan Rebek (11:00), Maja Hladnik (12:00), Barbara Kravos (13:00), Davorin Rebek (14:00), Bojan Skočir (15:00), Bojan Skočir (16:00), Anastazija Levpušček Hrovatin (17:00), Marjan Majnik (18:00), Edita Bizjak (19:00)

1222 Društvo reševalnih psov Nova Gorica

Ina & Zara (08:00), Danijel & Chester (09:00), Jerneja & Fly (10:00), Peter & Ina (11:00), Igor & Seven (12:00), Davorin & Zona (13:00), Andreja & Zen (14:00), Anita& Bond Ana& Hipy (15:00), Maja & Blu (16:00), Aljoša & Jimy (17:00), Tomaž & Lab (18:00), Ana & Gaia (19:00)

1223 VDC Nova Gorica I

Henrik Bukovec Valentina Bukovec (08:00), Tjaša Skrt Martina Čibej (09:00), Barbara Cernatič Blaž Troha (10:00), Monika Petrič (11:00), Martin Fabjan (12:00), Aleksandra Sedevčič Peter Voraček (13:00), Maša Lancner Danijel Kompare (14:00), - - (15:00), - - (16:00), - - (17:00), - - (18:00), - - (19:00)

1224 VDC Nova Gorica II

Dobrila Pavlović (08:00), Ivan Židanik (09:00), Maruša Mravljak Fon (10:00), Miha Perat (11:00), Irena Pajntar (12:00), Tatjana Lukežič (13:00), Sonja Šuligoj (14:00), Valter Peric (15:00), Sandra Rejić (16:00), Ana Lukežič (17:00), Katja Žigon Pellegrini (18:00), David Vrban (19:00)

1225 VDC Nova Gorica III

Aleksandra Sedevčič (08:00), Aleš Muhič (09:00), Nemanja Vukajlović (10:00), Danijela Perat (11:00), Irma Trampuš (12:00), Tjaša Skrt (13:00), Irena Martinuč (14:00), - - (15:00), Tinkara Gatej (16:00), - - (17:00), - - (18:00), Nataša Gadnik (19:00)

1226 VDC Nova Gorica IV

Manca Pušnar (08:00), Suzana Likar Štrukelj (09:00), Barbara Cernatič (10:00), Tamara Faganelj (11:00), Egon Cijan (12:00), Nataša Pipan (13:00), Barbara Zabavnik (14:00), - - (15:00), Anja Černe (16:00), - - (17:00), - - (18:00), Ljubica Rijavec (19:00)

1227 MIK Celje

Dominik Sevšek (08:00), Gregor Tkalčič (09:00), Nataša Cvelfer (10:00), Neja Rošer (11:00), Mateja Košenina (12:00), Miro Petrovec (13:00), Tjaša Strehar Boltar (14:00), Samuel Kifle (15:00), Marinka Lapanja (16:00), Marinka Lapanja (17:00), xx xx (18:00), xx xx (19:00)

1228 GEN-I

Ana Brezavšček (08:00), Martin Vončina (09:00), Andreja Živic (10:00), Tanja Stubelj (11:00), Luka Goljevšček (12:00), Kristjan Sušinski (13:00), Matej Wagner (14:00), Jaka Vogrinčič Bizjak (15:00), Marko Velikonja (16:00), Robert Vilhar (17:00), Dejan Paravan (18:00), Martin Bužinel (19:00)

1229 Beer Pro d.o.o.

Gregor Makovec (08:00), Gregor Makovec (09:00), Tinkara Kodelja (10:00), Greta Fabian (11:00), Iva Peloz (12:00), Seni Pegan (13:00), Aleš Gregorič (14:00), Sendi Susič (15:00), Tomaž Simčič (16:00), Goran Volk (17:00), Marko Stopar (18:00), xx xx (19:00)

1230 Uporabniki VDC Nova Gorica

Friderik Horvat (08:00), Aleš Pintar (09:00), Bojan Gajšek (10:00), Luka Terglav (11:00), Željko Popović (12:00), Robi Mrakič (13:00), Maricela A. Martinez (14:00), Alma Rizvić (15:00), Ilija Živković (16:00), Peter Sajovic (17:00), Cveto Lipovšček (18:00), Marjan Miklavič (19:00)

1231 SALONIT ANHOVO

Tatjana Pešič (08:00), Tanja Ljubič Mlakar (09:00), Klavdija Štendler (10:00), Davorina Šuligoj (11:00), Nives Jakopič (12:00), Magda Gabrijelčič (13:00), Maja Ipavec (14:00), Mateja Čubej (15:00), Radoš Kuk (16:00), Lucija Zalaznik (17:00), Tomaž Vuk (18:00), Sašo Seljak (19:00)

1232 FORTeam

-- -- (00:00), -- -- (00:00), -- -- (00:00), Alan Lazar (08:00), Peter Marušič (09:00), Rolando Žigon (10:00), Zoran Obidič (11:00), Roberto Zavadlal (12:00), Tomaž Šink (13:00), Luka Marinič (14:00), Marco Piani (16:00), Marco Parise (18:00)

1233 Last minute

Matej Žgavc (08:00), Mitja Šuligoj (09:00), Meta Šuligoj Bavčar (10:00), Tilen Isakoski (11:00), Damjana Kosmač (12:00), Sara Mugerli (13:00), Luka Kulot (14:00), Matej Pahor (15:00), Fišer Gabrijel (16:00), Lea Simčič (17:00), Taj Prijon (18:00), Nives Simčič (19:00)

1201 Arctur

Jožef Kotar (08:00), Marko Kobal (09:00), Martina Murovec (10:00), Metka Špacapan (11:00), Tiva Turk (12:00), Samo Bihar (13:00), Vesna Kobal (14:00), Darja Podgornik (15:00), Anja Trobec (16:00), Tomi Troha (17:00), Nejc Bat (18:00), Nataša Znidarčič (19:00)

1202 DLT FILIPIDES

VALDA DORNIK (08:00), BOŽO FAGANELJ (09:00), JOŠKO MERMOLJA (10:00), MARKO PAŠKULIN (11:00), HELENA SIMČIČ (12:00), MATEJ ŽELEZNIKAR (13:00), META ŠPACAPAN (14:00), MARKO PERIC (15:00), JANA KOTAR ILIJAŠ (16:00), MIRO VOGRIČ (17:00), VENČESLAV JAPELJ (18:00), EDI SORGO (19:00)

1203 Pomagajmo VDC Nova Gorica!

Romana Potočnik (08:00), Sebastjan Hlede (09:00), Tina Mihelčič (10:00), Janez Mlakar (11:00), 5 5 (12:00), Andrej Tomšič (13:00), Mira Stanič Gruden (14:00), Ivanka Kostantino (15:00), 9 9 (16:00), Aleksander Valentinčič (17:00), Dušan Harej (18:00), - - (19:00)

Opombe:

V to ekipo vabimo vse, ki bi se radi pridružili in prispevali po 1€ za vsak pretečeni krog. Vsak tekmovalec ali tekmovalka poravna svoj del donacije, skladno s pretečenimi krogi.

1204 Rotary v Sloveniji

Uroš Šinigoj (08:00), Ana Bric (09:00), Marko Femc (10:00), Jaka Borštnar (11:00), ŠE PROSTO! (12:00), Mitja Nagode (13:00), Tilen Bihar (14:00), Filip Bihar (15:00), Marko Velikonja (16:00), ŠE PROSTO! (17:00), Komel (18:00), Matej Doljak (19:00)

Opombe:

Ekipa teče pod pokroviteljstvom guvernerja Distrikta 1912, gospoda Antona Končnika.

1205 28. december

lučano plahuta plahuta (08:00), jožef tomažič (09:00), jadran nardin (10:00), denis plahuta (11:00), miljan slamič (12:00), saša pisk (13:00), simon strnad (14:00), sebastjan polanc (15:00), aleš štor (16:00), darja jejčič (17:00), tomaž nardin (18:00), bernard črmelj (19:00)

1206 Počasni a drzni

Maša Černe (00:00), Renato Lešnik (00:00), Martin Hozjan (00:00), Tomaž Bašin (00:00), Drufovka Boštjan (00:00), Tina Bašin (10:00), Zdenka Koršič (11:00), Katjuša Stanič (12:00), Stanko Pregelj (13:00), Matej Vončina (14:00), Danilo Onišak Vrban (15:00), Liljana Vrban Onišak (16:00)

207 Elektro Primorska 1

Vanja Gleščič (08:00), Mitja Gleščič (14:00)

1208 Elektro Primorska 2

Valter Hvala (08:00), Alen Rejc (09:00), Martin Sivec (10:00), Stanka Beguš (11:00), Jožko Beguš (12:00), Eva Pintar (13:00), Aleksander Rejc (14:00), David Blažica (15:00), Radoš Frančeškin (16:00), Damijana Frančeškin (17:00), Mojca Volarič (18:00), Damjan Faganel (19:00)

1209 Rotarijski klub Solkan

Flavio Mosetti (08:00), Mitja Matelič (09:00), Klemen Brun (10:00), Simon Čehovin (11:00), Saša Primosig (12:00), Gianfranco Angellilli (13:00), Erik Curk (14:00), Metka Sulič (15:00), Edvard Sivec (16:00), Robert Vidič (17:00), še nekdo (18:00), še nekdo (19:00)

110 Manufaktura

SONJA LESKOVAR (08:00)

1211 Ažmurk

Valter Adamič (08:00), Sonja Jež (09:00), Robert Bremec (10:00), Nataša Grum (11:00), Aleksander Grum (12:00), Primož Grebenjak (13:00), Erik Žnideršič (14:00), Saša Pipalovič (15:00), Maja Peršič (16:00), 10 10 (17:00), 11 11 (18:00), 12 12 (19:00)

1212 Vitanest - klima center

Eva Cencič (08:00), Laura Brecelj Seljak (09:00), Maša Šuligoj (10:00), Lana Muhič (11:00), Nejka Berce Čeligoj (12:00), Zoja Muhič (13:00), Kristin Šuligoj (14:00), Jon Devetak (15:00), Gal Jerončič (16:00), Goran Trivunović (17:00), Kevin Pavlin (18:00), Aljaž Dolgan (19:00)

Opombe:

Za ekipo Vitanest tečejo učenci OŠ Frana Erjavca Nova Gorica

1213 Team XLAB

Damjan Murn (00:00), Pedro Kastelec (00:00), Samo Rajkovič (00:00), Janez Mulej (00:00), Jure Polutnik (00:00), Marjan Šterk (08:00), Maja Šterk (09:00), Mitja Kosovelj (10:00), Mitja Kosovelj (11:00), Luka Mulej (12:00), Gregor Pipan (13:00), - - (19:00)

1214 Uporabniki Varstveno delovnega centra Nova Gorica

Martin Brvar (08:00), Klemen Coratta (09:00), Peter Kalšek (10:00), Bojan Štremfelj (11:00), Cveto Lipovšček (12:00), Bojan Gajšek (13:00), Robert Rampre (14:00), Marjan Zavašnik (15:00), Branko Dujić (16:00), Ilija Živković (17:00), Peter Sajovic (18:00), Viktoriya Velencei (19:00)

1215 Varstveno delovni center Nova Gorica

Dobrila Pavlović (08:00), Suzana Likar Štrukelj (09:00), Miha Perat (10:00), Aleš Muhič (11:00), Tjaša Skrt (12:00), Tea Leban (13:00), Tamara Faganelj (14:00), Ivana Konič (15:00), Barbara Zabavnik (16:00), Mile Ninković (17:00), Ana Lukežič (18:00), Nataša Gadnik (19:00)

1216 Varstveno delovni center Nova Gorica II.

Maruša Mravljak Fon (08:00), Mihaela Božič (09:00), Danijela Perat (10:00), Kaja Muhič (11:00), Nataša Pipan (12:00), Damijan Leban (13:00), Monika Petrič (14:00), Milojka Govekar (15:00), Janja Šuligoj (16:00), Jožko Žbogar (17:00), Zorica Damjanović (18:00), David Vrban (19:00)

1217 Hit je Fit 1

Aleksandra Fortin (08:00), Maja Konič (09:00), Maksi Uršič (10:00), Robert Semič (11:00), Barbara Kravos (12:00), Sebastjan Rebek (13:00), Bojan Skočir (14:00), Jorgi Vidmar (15:00), Martina Martinuč (16:00), Boštjan Kocjančič (17:00), Roman Malič (18:00), Aleš Lapajne (19:00)

1218 Hit je fit 2

Aleš Leban (08:00), Lavra Peršolja (09:00), Vojko Kucalović (10:00), Jure Boltar (11:00), Davorin Rebek (12:00), Iris Rebek (13:00), Egon Lavrenčič (14:00), Aleksander Rejc (15:00), Barbara Simčič (16:00), Filip Rijavec (17:00), Kristjan Fornazarič (18:00), Primož Ipavec (19:00)

1219 FOR team

PETER MARUŠIČ (08:00), ALAN LAZAR (09:00), ROLANDO ŽIGON (10:00), DARIO MUTTON (11:00), DAVORIN GAVEZ (12:00), ROBERTO KRIZNIC (13:00), MARCO PIANI (14:00), ANDREJ MEJAK (15:00), LUKA MARINIČ (16:00), TOMAŽ ŠINK (17:00), UROŠ VELIKONJA (18:00), ALEKSANDRA FORTIN (19:00)

1220 ŠD KRAŠKI TEKAČI

STOJAN RODICA (08:00), KRISTINA BELE (09:00), FRANKO ŠIŠKOVIČ (10:00), TINA MAVRIČ (11:00), EMIL KLOBAS (12:00), MILOJKA KLOBAS (13:00), MITJA OREL (14:00), SILVO NEMANIČ (15:00), TINA OREL (16:00), VALTER BUDA (17:00), RAJKO GRČA (18:00), RADA MILIČ (19:00)

1221 Varstveno delovni center Nova Gorica III.

Egon Sladić Ipavec (08:00), Domen Štrukelj (09:00), Nataša Gabrijelčič (10:00), Natan Muhič (11:00), Vaneja Bambič (12:00), Nada Kikl (13:00), Irena Martinuč (14:00), Erik Gregorič (15:00), Nataša Markič (16:00), Anja Valantič (17:00), Danijela Georgijev (18:00), Jožica Ferfolja (19:00)

1222 VDC Enota Solkan

ARČON Monika ARČON Marjetka (08:00), PERŠIČ Kristjan PERŠIČ Majda (09:00), MARTINUČ Vida MARTINUČ Lučijana (10:00), ŠULIGOJ Saša ŠULIGOJ Sonja (11:00), CIJAN Ines CIJAN Egon (12:00), Valter ŠKOLARIS (13:00), Tatjana NANUT (14:00), LAZAR Tomaž LAZAR Slavica (15:00), Lana Markič (16:00), Hamdija Keranovič (17:00), Viktorija Petrič (18:00), Drago Ferfolja (19:00)

1223 Varstveno delovni center Nova Gorica IV.

Romana Mikola (08:00), Sven Božič (09:00), Primož Gabrijelčič (10:00), Mitja Peršolja (11:00), Franc Čufer (12:00), Tatjana Lukežič (13:00), Aljoša Simčič (14:00), Anica Simčič (15:00), Klavdij Markič (16:00), Štefka Keranović (17:00), Katja Žigon Pellegrini (18:00), Savina Špacapan (19:00)

1224 Društvo reševalnih psov Nova Gorica

Ina Hvalič-Zara (08:00), Danijel Prostran-Chester (09:00), Alenka Ternovec-Car (10:00), Jerneja Ternovec-Fly (11:00), Tomaž Rebec-Lab (12:00), Anja Šuligoj-LU (13:00), Anja Šuligoj-Lu (14:00), Rahela Bizjak-Aja (15:00), Rahela Bizjak-aja (16:00), Peter Krapež (17:00), Matej Merljak (18:00), Neja Stepančič-Gina (19:00)

1225 Rotary klub Nova Gorica

Tomaž Živec (08:00), Darko Furlan (09:00), Valentina Pahor (10:00), Vasja Likar (10:00), Katja Slanc (11:00), Goran Živec (12:00), Martin Šinigoj (13:00), Oleg Stanič (14:00), ŠE PROSTO (16:00), Rado Kotar (17:00), ŠE PROSTO (18:00), Miran Lozej (19:00)

1226 PEKETALČKI

Gregor Žigon (08:00), David Ratej (09:00), David Ratej (10:00), Ana Martinjak Ratej (11:00), Barbara Martinjak (12:00), David Ratej (13:00), David Ratej (14:00), Melita Bastjančič (15:00), Melita Bastjančič (16:00), Danijel Vončina (17:00), Tina Sulič (18:00), Sebastjan Mohorič (19:00)

1227 ZVEZDE RAFUTA

Petra Šinigoj (08:00), Gregor Budihna (09:00), Matjaž Divjak (10:00), Teja Divjak Budihna (11:00), Martin Šinigoj (12:00), Uroš Šinigoj (12:00), Igor Češčut (13:00), Radovan Paškulin (14:00), Vlasta Češčut (15:00), Jožica Budihna (16:00), Davorin Budihna (17:00), Damijana Šinigoj (18:00)

1228 ENOOP d.o.o.

Andrej Zaman (08:00), Matej Furlan (09:00), Ana Bovcon (10:00), Karmen S. Bovcon (11:00), David Tratnik (12:00), Olga Rodman (13:00), Marjan Rodman (14:00), Ana Lulik (15:00), Alenka Vidmar (16:00), Nejc Lokar (17:00), Andrej Zaman (18:00), Jurij Bovcon (19:00)

1229 ŠD Nanos - K2 Sport

Vanček Bratina (08:00), Valter Hvala (09:00), Mitja Curk (10:00), Matej Žgur (11:00), Jurij Vidrih (12:00), Monika Bajc (13:00), David Curk (14:00), Tomaž Ferjančič (15:00), Ervin Furlan (16:00), Petra Tratnik (17:00), Marko Tratnik (18:00), Stanko Zupan (19:00)

1230 Vaterpolo klub Gorica

Matej Žgavc (08:00), Robert Frank (09:00), Boštjan Trampuž (10:00), Eva Zucchiati (11:00), Tjaša Zucchiati (12:00), Kristjan Klanjšček (13:00), Sara Mugerli (14:00), Matej Pahor (15:00), Luka Kulot (16:00), Marko Mahkovič (17:00), Mitja Šuligoj (18:00), Klemen Zimic (19:00)

1231 GEN-I

Gregor Suhadolnik (08:00), Martin Vončina (09:00), Manca Konjar (10:00), Majda Volk (11:00), Matej Leban (12:00), Snježana Jovanovič (13:00), Klemen Jovanovič (14:00), Matevž Lapajne (15:00), Andreja Živic (16:00), Tanja Stubelj (17:00), Tomaž Oštir (18:00), Dejan Paravan (19:00)

1232 aeroklub GORICA

Matej Hrast (08:00), Rok Markočič (09:00), Peter Stegovec (10:00), Patrik Šemole (11:00), Nejc Faganelj (12:00), Tine Tomažič (13:00), Tine Valič (14:00), Vasja Ilijaš (15:00), Jože Rupar (16:00), Nataša Faganelj (17:00), Marjana Faganelj (18:00), Valter Faganelj (19:00)

1233 Mladinska

Darinka Kleč (08:00), Kaja Kleč (09:00), Aljaž Škrlep (10:00), Matej Marinič (11:00), Mateja Gorjan (12:00), Primož Antler (13:00), Boris Bizjak (14:00), Jerica Česnik Antler (15:00), Gregor Špacapan (16:00), Tanja Verč Velikonja (17:00), Jani Bednarik (18:00), Igor Kleč (19:00)

1201 ARCTUR

Jožef Kotar (08:00), Marko Kobal (09:00), Piergiorgio Iacuzzo (10:00), Tiva Turk (11:00), Mateja Kosovelj (12:00), Edvin Kosovelj (13:00), Vesna Kobal (14:00), Darja Podgornik (15:00), Anja Trobec (16:00), Nejc Bat (17:00), Tomi Troha (18:00), Vasja Ilijaš (19:00)

1202 Rotary klub Nova Gorica

Rastislav Fakuč (08:00), Martin Šinigoj (09:00), Darko Furlan (10:00), Valentina Pahor (11:00), Vasja Likar (12:00), Goran Živec (13:00), Tomi Ilijaš (14:00), Lara Ilijaš (15:00), Lucijan Cenčič (16:00), * * (18:00), Miran Lozej (19:00), Aleksander Gaberščik (19:00)

1203 Osemindvajseti December

Lučano Plahuta (08:00), Jožef Tomažič (09:00), Jadran Nardin (10:00), Denis Plahuta (11:00), Nika Strosar (12:00), Viktor Čermelj (13:00), Sandi Furlan (14:00), Sebastjan Polanc (15:00), Aleš Štor (16:00), Darja Jejčič (17:00), Tomaž Nardin (18:00), Bernard Črmelj (19:00)

1204 DLT FILIPIDES

Valda Dornik (08:00), Marko Paškulin (09:00), Joško Mrmolja (10:00), Jana Kotar Ilijaš (11:00), Venčeslav Japelj (12:00), ANA Uršič (13:00), Luka Uršič (14:00), Helena Simčič (15:00), Borut Terčon (16:00), Božo Faganelj (17:00), Miro Vogrič (18:00), Mitja Jereb (19:00)

1205 Ažmurk

Valter Adamič (08:00), Ivo Mahne (09:00), Sonja Jež (10:00), Darjo Vogrič (11:00), Matjaž Volk (12:00), Aleksander Grum (13:00), Branko Črv (14:00), Tjaša Zuchiatti (15:00), Marko Sever (16:00)

1206 ENOOP

Andrej Zaman (08:00), Matej Furlan (09:00), Joško Rodman (10:00), David Tratnik (11:00), Ana Bovcon (12:00), Karmen S. Bovcon (13:00), Janja Schlegel (14:00), Jernej Bovcon (15:00), Nejc Lokar (16:00), Nejc Lokar (17:00), Andrej Zaman (18:00), Jurij Bovcon (19:00)

1207 Goricatlon 1

Anica Berce (08:00), Beno Vodopivec (09:00), Wade Idrissa (10:00), Meta Špacapan (11:00), Martina Peric (12:00), Tanja Vogrič (13:00), Boštjan Gojkovič (14:00), Robi Mikuž (15:00), Robi Mikuž (16:00), Marko Danevčič (17:00), Marko Peric (18:00), Marko Peric (19:00)

1208 Rotarijski klub Solkan Siliganum

Klemen Brun (08:00), Klemen Brun (09:00), Erik Curk (10:00), Robert Vidic (11:00), Saša Primožič (12:00), Gianfranco Angelilli (13:00), Vasja Peršolja (14:00), Mitja Matelič (15:00)

1209 ELEKTRO PRIMORSKA 1

Valter Hvala (08:00), Mojca Volarič (09:00), Maša Šuligoj (10:00), Urša Beguš (10:00), Jožko Beguš (11:00), Martin Sivec (12:00), Jožko Bezeljak (13:00), Mitja Gleščič (14:00), Dani Felc (15:00), Eva Pintar (16:00), Damjan Faganel (17:00), David Blažica (18:00)

1210 ŠD KRAŠKI TEKAČI

Stojan Rodica (08:00), Darko Žvab (09:00), Neva Žgur Jogan (10:00), Benjamin Žgur (11:00), Kristina Bele (12:00), Matej Miklavčič (12:00), Valter Ličen (14:00), Zvone Belec (15:00), Rajko Grča (16:00), Milojka Klobas (17:00), Emil Klobas (18:00), Rada Milič (19:00)

1211 Pomagajmo VDC Nova Gorica!

Hedvika Lesica (00:00), Janez Mlakar (09:00), Lea Valjavec (10:00), Nevenka Bevčič (11:00), Nataša Rijavec (12:00), Helena Ferletič (13:00), Nataša Dominko (14:00), Darja Pahor (15:00), Miha Cigler (16:00), Miha Cigler (17:00)

Opombe:

V to ekipo vabimo vse, ki bi se radi pridružili in prispevali po 1€ za vsak pretečeni krog. Vsak tekmovalec ali tekmovalka poravna svoj del donacije, skladno s pretečenimi krogi.

1212 Peketalčki

Davorin Bastjančič (08:00), Gregor Žigon (09:00), Kristina Pečenko (10:00), Mateja Blažica (11:00), Ana Martinjak Ratej (12:00), David Ratej (13:00), Simon Mihelj (14:00), Rok Skok (15:00), Melita Bastjančič (16:00), Tina Sulič (17:00), Jana Ušaj (18:00), Danijel Vončina (19:00)

1213 Hit & Co.

Jana Štolfa (08:00), Aleksandra Fortin (09:00), Jure Boltar (10:00), Valter Boltar (11:00), Gregor Makovec (12:00), Vasja Kavs (13:00), Bojan Skočir (14:00), Bojan Skočir (15:00), Davor Ferček (16:00), Tina Štolfa (17:00), Boštjan Kocijančič (18:00), Boštjan Kocijančič (19:00)

1214 XLAB

Marjan Šterk (08:00), Aleš Černivec (09:00), Rok Brecelj (10:00), Jaka Eniko (11:00), Mitja Kosovelj (12:00), Mitja Kosovelj (13:00), Dragan Popovič (14:00), Luka Mulej (15:00), Marta Štimec (16:00), Aleš Štimec (17:00), Edvin Kosovelj (18:00), Gregor Pipan (19:00)

1215 ŠD KinVital

Luka Hren (08:00), Luka Hren (09:00), Barbara Remic (10:00), Davorin Rebek (11:00), Uroš Kožar (12:00), Karmen Kete & Karmen Humar (13:00), Jure Gubanc (14:00), Maja Dakskobler (15:00), Mihaela Kolander (16:00), Maja Dakskobler (17:00), Mirko Čufer (18:00), Mirko Čufer (19:00)

1216 SUVEL ŠPORT

Renato Lešnik (08:00), Eva Cencič (08:00), Martin Hozjan (09:00), Laura Brecelj Seljak (09:00), Anej Koršič (10:00), Vito Koršič (11:00), Matej Doljak (13:00), Marko Velikonja (14:00), Ana Širok (16:00), Klavdija Lešnik (17:00), Maša Černe (18:00), Dejan Paravan (19:00)

1217 Rotaract in prijatelji

Damijana Šinigoj (08:00), Tine Cencič (09:00), Nina Glavan (10:00), Miha Grenkuš (11:00), Rok Hrastar (12:00), Uroš Šinigoj (13:00), Monika Sirk (14:00), Jani Koršič (15:00), Taja Špacapan (16:00), Luka Božič (17:00), Miha Zavrtanik (18:00), An Krumberger (19:00)

1218 VDC Enota Solkan

Cijan Ines Cijan Egon (08:00), Arčon Monika Arčon Marjetka (09:00), Istinič Gregor Istinič Alojz (10:00), Konič Marija Laščak Katja (11:00), Peršič Kristjan Peršič Majda (12:00), Lazar Tomaž Šuligoj Sonja (13:00), Damjan Leban (14:00), Ivanka Kostantino (15:00), Teja Kodre Konec (16:00), Vida Marušič (17:00), Klavdija Bizjak (18:00), Gregor Pavlica (19:00)

1219 VDC Nova Gorica

Romana Mikola (08:00), Tanja Leban (09:00), Martin Fabjan (10:00), Petra Špacapan (11:00), Nataša Gadnik (12:00), Tamara Faganelj (13:00), Tea Leban (14:00), Maruša Mrevljak (15:00), Erik Gregorič (16:00), Miha Perat (17:00), David Vrban (18:00), Mile Ninković (19:00)

1220 VDC Nova Gorica II

Ljubica Rijavec (08:00), Adrijana Kos (09:00), Dušan Vičič (10:00), Ivan Židanik (11:00), Andrej Mikola (12:00), Tjaša Skrt (13:00), Irena Martinuč Peter Voraček (14:00), Lučijana Martinuč Vida Martinuč (15:00), Loredana Kolavčič (16:00), Danijela Brecelj (17:00), Aleš Muhič (18:00), Ana Lukežič (19:00)

1221 FORTeam

Peter MARUŠIČ (08:00), Valter HVALA (09:00), Matjaž HLADNIK (10:00), Andrej MEJAK (11:00), Marco PIANI (12:00), Aleksandra FORTIN (13:00), Dario MUTTON (14:00), Alan LAZAR (15:00), Martina LUTMAN POLANC (16:00), Robert BUKOVIČ (17:00), Luka MARINIČ (18:00), Uroš VELIKONJA (19:00)

1222 Društvo reševalnih psov Nova Gorica

Jerneja in CAR (08:00), Danijel in CHESTER (09:00), Ina in ZARA (10:00), Matej in GUINNESS (11:00), Anja in LU (12:00), Igor in SEVEN (13:00), Nataša in AS (14:00), Alenka in NAJA (15:00), Peter in INA (16:00), Jerneja in FLY (17:00), Rahela in AJA (18:00), Tomaž in LAB (19:00)

1223 ADRIATIC SLOVENICA

klemen magajne (08:00), alijana magajne (09:00), alijana magajne (10:00), majda magajne (11:00), ferdo čelik (12:00), ferdo čelik (13:00), albert lazar (14:00), alijana magajne (15:00), alijana magajne (16:00), zmago magajne (17:00), alijana magajne (18:00), alijana magajne (19:00)

1224 Uporabniki VDC Nova Gorica

Ilija Živković (08:00), Danijel Kompare (09:00), Martin Brvar (10:00), Boštjan Kralj (10:00), Peter Sajovic (10:00), Bojan Štremfelj (11:00), Cveto Lipovšček (13:00), Jožica Lemut (13:00), Polonca Zupančič (15:00), Srečko Zavrl (16:00), Marjan Miklavič (19:00), Branko Dujić (19:00)

1225 ŠD NANOS - K2 SPORT

Matej Žgur (08:00), Klavdij Torkar (09:00), Ervin Furlan (10:00), Bojan Furlan (11:00), Jurij Vidrih (12:00), Matej Sardoč (13:00), David Curk (14:00), Jerica Sardoč (15:00), Mitja Curk (16:00), Stanko Zupan (17:00), Borut Malavašič (18:00), Tomaž Ferjančič (19:00)

126 MANUFAKTURA

SONJA LESKOVAR (08:00)

Opombe:

Navijajmo za našo ultramaratonko, ki bo sama tekla vseh 12 ur!

327 angel

Klara Horvat (15:00), Erika Bremec (16:00), Vlasta Strosar (17:00)

Izvedba: Ar©tur