Donatori / Squadre

Le squadre che partecipano a Goricatlon 7 sono elencate di seguito:

601 ARCTUR T4.0

Urška Starc Peceny in Roland Peceny (10:00), Hrvoje Ratkajec (11:00), Jurij Urbančič (12:00), Tilen Petrič (13:00), Nuša Bolčina (14:00), Martina Murovec (15:00)

602 ARCTUR HPC

Darja Podgornik (10:00), Andraž Orehar (11:00), Rok Kogoj (12:00), Lara Ilijaš (13:00), Mojca Telič (14:00), Marko Murovec (15:00)

603 ARCTUR 4PM

Jon Peceny (10:00), Katja Ilijaš (11:00), Aleš Brelih (12:00), Jernej Kravos (13:00), Simona Bolčina (14:00), Jaka Murovec (15:00)

604 Medicinski center Šinigoj

Mateja Jermol (10:00), Maja Petrović (11:00), Tjaša Perko (12:00), Igor Kleč (13:00), Andrej Mejak (14:00), Mitja Mikuž (15:00)

605 DLT Filipides

Joško Mrmolja (10:00), Božo Faganelj (11:00), Milosav Šimšić (12:00), Valda Dornik (13:00), Venčeslav Japelj (14:00), Marko Paškulin (15:00)

606 Hit je fit 1

Bojan Skočir (10:00), Alen Rejc (11:00), Sebastjan Rebek (12:00), Luka Vodopivec (13:00), Matej Sardoč (14:00), Primož Ipavec (15:00)

607 Hit je fit 2

Davorin Rebek (10:00), Iztok Černigoj (11:00), Uroš Kovšca (12:00), Marjan Majnik (13:00), Aleš Brecelj (14:00), Aleš Lapanje (15:00)

608 Hit je fit 3

Roman Malič (10:00), Dunja Kerpan (11:00), Iris Rebek (12:00), Darja Leban (13:00), Aleksander Kompara (14:00), Aleksander Rejc (15:00)

609 Hit je fit 4

Anastazija Levpušček (10:00), Luka Soban (11:00), Lara Kolenc (12:00), Janja Čebron (13:00), Semir Buljič (14:00), Milan Tramšek (15:00)

610 Hit je fit 5

Tanja Čermelj (10:00), Barbara Kravos (11:00), Erik Planinšček (12:00), Sergeja Hlede Podgornik (13:00), Ana Bucik (14:00), Stojan Prando (15:00)

611 Hit je fit 6

Jana Jakin Petejan (10:00), Maša Koglot (11:00), Bojana Šulin (12:00), Martina Martinuč (13:00), Andrej Brezavšček (14:00), Marko Lazič (15:00)

612 RESERVOIR DOGS (Running life)

Denis Suttil (10:00), Marlene Politeo (11:00), Elena Bobig (12:00), Marco Recchia (13:00), Paolo Figel (14:00), Luca Zappaterra (15:00)

113 MANUFAKTURA

Sonja Leskovar (10:00)

614 Let's Go rock&run

Lawrence Lollo Cozzutto (10:00)

615 FINCANTIERI FOR GORICATLON

Stefano Medessi (10:00), Roberto Collovati (11:00), Nicola Galopin (12:00), Max Fumis (13:00), Massimo Jarc (14:00), Paolo Fontanot (15:00)

616 DIVERSAMENTE IN FORMA

Alessando Jazbar (10:00), Stefano Stella (11:00), Alexsander Costa (12:00), Ivan Fumis (13:00), Federica Babic (14:00), "Chicco" Tentor (15:00)

617 SOLIDARITY RUNNER

Stefano Ippolito (10:00), Stefano Peluso (11:00), Gianluca Movio (12:00), Mario Lazzari (13:00), Davide Cum (14:00), Elisa Kocina (15:00)

618 VITANEST ( 2 €/krog)

Tina Faganel (10:00), Rok Winkler (11:00), Dalia Petrič (12:00), Davor Muc (13:00), Kristina Mervič (14:00), Eva Zucchiati (15:00)

619 A.B.C. AVTO CENTER Volkswagen (OŠ Frana Erjavca)

Luka Petejan (10:00), Kaja Vogrinčič Bizjak (11:00), Patrik Jazbec (12:00), Luka Figelj (13:00), Aljaž Pekeč (14:00), Aljaž Dolgan (15:00)

620 POČASNI A DRZNI

Nataša Mišigoj (10:00), Dean Božič (11:00), Anja Fabijan (12:00), Peter Kante (13:00), Martin Hozjan (14:00), Renato Lešnik (15:00)

621 Medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Nova Gorica

Matej Leban in Zvonka Leban (11:00), Irena Bizjak in Petra Figelj (11:00), Irena MIhelj (11:00), Karmen Vogrič (11:00), Jadran Marinič (11:00), Igor Miljavec (11:00)

622 KANAL OB SOČI

Davorin Brezavšček (10:00), Blaž Valentičič (11:00), Ingrid Štekar (12:00), Robi Vrtovec (13:00), Dušan Krmelj (14:00), Matevž Majnik (15:00)

623 ŠKD NASMEJANIH

Roman Mugerli (10:00), Luka Žontar (11:00), Nežka Taljat (12:00), Melita Drol (13:00), Petra Vitez Constantini (14:00), Mitja Constantini (15:00)

624 FRIZERSTVO TANJA TEAM

Jaka Vogrinčič Bizjak (10:00), Jaka Vogrinčič Bizjak (11:00), Romi Češčut (12:00), Simon Batistič (13:00), Aleksander Miško (14:00), Tanja Stubelj (15:00)

625 Nova KBM

Martina Gabrijelčič (10:00), Tadeja Trebše (11:00), Andraž Fakuč (12:00), Senka Leban (13:00), Matjaž Petrič (14:00), Neda Brun (15:00)

626 JOLLY BAR NOVA GORICA (AK GORICA)

Tina Žežlin (10:00), Nika Vrabec (11:00), Marco Soprani (12:00), Matej Žežlin (13:00), Anej Rozman (14:00), Jana Kotar Ilijaš (15:00)

627 POLIDENT (Društvo mladi nogometaš Gorica)

Tien Goga (10:00), Val Kralj (11:00), mladi nogometaš 3 (12:00), mladi nogometaš 4 (13:00), mladi nogometaš 5 (14:00), mladi nogometaš 6 (15:00)

628 28. DECEMBER

Lučano Plahuta (10:00), Giorgio Turel (11:00), Jadran Nardin (12:00), Sebastjan Polanc (13:00), Ivan Sokol (14:00), Bernard Črmelj (15:00)

629 RUNE 1

Jana Pilih (10:00), Matej Beltram (11:00), Tomaž Pilih (12:00), Alenka Pustotnik (13:00), Vita Pilih (14:00), Arne Pilih (15:00)

630 ZVEZDE RAFUTA ( 3 €/krog)

Radovan Paškulin (10:00), Matjaž Divjak (11:00), Anastazija Bizjak (12:00), Martina Bizjak (13:00), Valda Dornik (14:00), Martin Šinigoj (15:00)

631 ROTARY KLUB Nova Gorica ( 3 €/krog)

Gregor Budihna (10:00), Miran Lozej (11:00), Jordan Štrekelj (12:00), Adrijan Ruchini (13:00), Damijana Šinigoj (14:00), Tomaž Živec (15:00)

632 ROTARACT Nova Gorica

Tomaž Zuza (10:00), Kristina Zimic (11:00), Rotaract 2 (12:00), Rotaract 3 (13:00), Adrian Ruchini (14:00), Martina Živec (15:00)

633 ZA DOBER NAMEN

Sebastjan Cenčič (10:00), Peter Hočevar (11:00), namen 1 (12:00), namen 2 (13:00), namen 3 (14:00), namen 4 (15:00)

634 COPIGRAF (Runing life 1) ( 2 €/kog)

Astrid Faganel (10:00), Massimo Aschettino (11:00), Alberto Savorgnan (12:00), Luca Mezzorana (13:00), Antonella Giardiella (14:00), Patrizia Bolzon (15:00)

635 Goriška.si

Jana Zoratti (10:00), Mateja Fišer (11:00), Gabrijel Fišer (12:00), Matija Šatej (13:00), Maja Erjavec (14:00), Gorazd Božič (15:00)

636 SPIT 1 (Kraški Tekači)

Valter Buda (10:00), Tina Mavrič (11:00), Klavdij Čandek (12:00), Igor Reščič (13:00), Emil Klobas (14:00), Rajko Grča (15:00)

637 RIO MARE (Running life 2)

Enrico Tentor (10:00), Sergio Contin (11:00), Francesca Pulz (12:00), Alessio Bellotto (13:00), Marco Recchia (14:00), Dario Michielotto (15:00)

638 HERA

Vasja Ferletič (10:00), Damjan Baša (11:00), Teja Arčon (12:00), Sonja Mavrič (13:00), Luca Stambul (14:00), Aleš Kokot (15:00)

639 ŠD ELEKTRO PRIMORSKA

Damjan Faganel (10:00), Mojca Volarič (11:00), Aleksander Rejc (12:00), Jožko Bezeljak (13:00), Sandi Trpin (14:00), Alen Rejc (15:00)

640 POWER STUDIO

Matej Leban (10:00), Matej Leban (11:00), Mateja Hvalič (12:00), Darja Lozej (13:00), Tina Lozej (14:00), Jaka Faganel (15:00)

141 Bergamo Stars

Giampiero Michelani (10:00)

642 GEN-I 1

Majda Volk (10:00), Rožle Pirih (11:00), Igor Zornik (12:00), Gregor Srebrnjak (13:00), Kristjan Sušinski (14:00), Kristjan Sušinski (15:00)

643 GEN-I 2

Martin Vončina (10:00), Peter Pavšič (11:00), Vito Panič (12:00), Vito Panič (13:00), Vito Panič (14:00), Vito Panič (15:00)

644 RUNE 2 (OŠ Frana Erjavca)

Svit Paravan (10:00), Vincent Leban (11:00), Matija Komel Ferfolja (12:00), Anej Pavlin (13:00), Teo Cipot (14:00), Jernej Ferjančič (15:00)

645 RUNE 3 (OŠ F. Erjavca)

Rok Kristančič (10:00), Jaša Valič (11:00), Saša Simčič (12:00), Luka Maleševič (13:00), Alex Samuel Josić (14:00), Polona Zavašnik (15:00)

646 ŠD Nanos

Stanko Zupan (10:00), Klementina Lemut (11:00), Anej Likar (12:00), Jurij Vidrih (13:00), Nejc Lokar (14:00), Tomaž Ferjančič (15:00)

647 Univerza v Novi Gorici

Lanko Marušič (10:00), Martina Bergant (11:00), Megi Rožič (12:00), Saša Badalič (13:00), Alexander Dixon (14:00), Martin Bolčina (15:00)

648 CONTALL (Košarkaši)

košarkaš 1 (10:00), košarkaš 2 (11:00), košarkaš 3 (12:00), košarkaš 4 (13:00), košarkaš 5 (14:00), košarkaš 6 (15:00)

649 SPIT 2

Marcus Hvala (10:00), Čarna Djurić (11:00), Bine Valič (12:00), Enej Skorjanc (13:00), Tisa Božič (14:00), Maša Repovš (15:00)

650 RUNE 4 (OŠ Frana Erjavca)

Marko Ponorac (10:00), Mia Peric (11:00), Alex Novak (12:00), Vid Valentinčič (13:00), Natalija Peloz (14:00), Tam Pavlovič (15:00)

651 RUNE 5 (OŠ Milojke Štrukelj)

Tien Goga (10:00), Teja Mikulin (11:00), Petja Dornik (12:00), Matic Lisjak (13:00), Nika Ušaj (14:00), Mladen Stevanović (15:00)

652 RUNE 6 (OŠ Milojke Štrukelj)

Rijad Mukić (10:00), Doris Lozej (11:00), Alen Temelkov (12:00), Maja Humar (13:00), Kaja Peloz (14:00), Taja Rožič Šuligoj (15:00)

653 RUNE 7 (OŠ Milojke Štrukelj)

Aleks Krapež (10:00), Ana Krašček Bučinel (11:00), Klemen Kolšek (12:00), Neisha Bratina (13:00), Sara Pavletič (14:00), David Šušmelj (15:00)

654 GORICATLON 1

Janez Mlakar (10:00), Nenad Karanović (11:00), Tomaž Curk (12:00), prosto prosto (13:00), Andrej Mejah (14:00), Mitja Mikuž (15:00)

655 GORICATLON 2

Kotnik Sanja (10:00), Nevenka Berčič (11:00), Tomi Štrukelj (12:00), prosto prosto (13:00), prosto prosto (14:00), prosto prosto (15:00)

656 GORICATLON 3

Valter Hvala (10:00), Mitja Nagode (11:00), Metka Močnik (12:00), prosto prosto (13:00), prosto prosto (14:00), prosto prosto (15:00)

657 GORICATLON 4

Viktor Ličen (10:00), Jaka Faganelj (11:00), Irma Skalar (12:00), prosto prosto (13:00), prosto prosto (14:00), prosto prosto (15:00)

658 GORICATLON 5

Erika Kušnjerek Koren (10:00), Melita Lemut Bajec (11:00), prosto prosto (12:00), prosto prosto (13:00), prosto prosto (14:00), prosto prosto (15:00)

659 ŠD Tekači Vipavske doline

Ambrož Sardoč (10:00), Majda Počkar (11:00), Ivan Počkar (12:00), Ambrož Sardoč (13:00), Iztok Kobol (14:00), Iztok Kobol (15:00)



601 Arctur

Tiva Turk (10:00), Ariana Šumandl (11:00), Lara Ilijaš (12:00), Vesna Kobal (13:00), Jaka Murovec (14:00), Vasja Ilijaš (15:00)

602 Arctur 2

Jana Kotar Ilijaš (11:00), Tilen Petrič (12:00), Aleš Brelih (12:00), Marko Peternelj (13:00), Martina Murovec (14:00), Vesna Kobal (15:00)

603 FRIZERSTVO TANJA TEAM

Jaka Vogrinčič Bizjak (10:00), Jaka Vogrinčič Bizjak (11:00), Romi Češčut (12:00), Suzana Tramte (13:00), Simon Batistič (14:00), Tanja Stubelj (15:00)

604 Vitanest d.o.o.

VALDA DORNIK (10:00), MILOSLAV ŠIMŠIĆ (11:00), BOŽO FAGANELJ (12:00), VENČESLAV JAPELJ (13:00), ELENA SAFONOVA (14:00), MARKO PAŠKULIN (15:00)

105 Manufaktura

Sonja Leskovar (10:00)

606 Božične skokice

Klavdija Košuta (10:00), Katja Kompara Erzar (11:00), Klavdija Košuta (12:00), Klavdija Hvala (13:00), Barbara Mladovan (14:00), Nataša Ušaj (15:00)

607 Hit je fit 1

Aleksander Rejc (10:00), Matej Sardoc (11:00), Maksi Uršič (12:00), Primož Ipavec (13:00), Roman Malič (14:00), Davorin Rebek (15:00)

608 Hit je fit 2

Aleš Ušaj (10:00), Maja Petrovič (11:00), Luka Vodopivec (12:00), Marjan Majnik (13:00), Peter Vrčon (14:00), Aleš Brecelj (15:00)

609 Hit je fit 3

Lara Kolenc (10:00), Barbara Kravos (12:00), Darja Leban (13:00), Marko Lazič (14:00), Marko Lazič (15:00)

610 Hit je fit 4

Anastazija Levpušček (10:00), Kim Furlani (12:00), Martina Martinuč (13:00), Iztok Černigoj (14:00), Boštjan Tišma (15:00)

611 VAHTA D.O.O.

GIORGIO TUREL (10:00), JADRAN NARDIN (11:00), LUČANO PLAHUTA (12:00), SEBASTJAN POLANC (13:00), BERNARD ČRMELJ (14:00), DUŠAN KRAŠNA (15:00)

612 Let's GO Rock & Run

Stefano Medessi (10:00), Piergiorgio Stella (11:00), Giorgio Stella (12:00), Alessandro Jazbar (13:00), Luca Zappaterra (14:00), Valentina Tominec (15:00)

613 Goricatlon 1

Nevenka Bevčič (10:00), Janez Mlakar (11:00), xx xx (12:00), xx xx (13:00), xx xx (14:00), Urška Saksida (15:00)

614 Goricatlon 2

Jana Pilih (10:00), Mitja Nagode (11:00), Mitja Nagode (12:00), xx xx (13:00), xx xx (14:00), Saša Ušaj (15:00)

615 ZVEZDE RAFUTA

Matjaž Divjak (10:00), Anastazija Paravan (11:00), Martina Bizjak (12:00), Martin Šinigoj (13:00), Jožica Budihna (14:00), Radovan Paškulin (15:00)

616 Rotary club Nova Gorica

Tomaž Živec (10:00), Elena Rucchini (11:00), Adrian Ruchini (12:00), Predrag Škrinjar (13:00), Damijana Šinigoj (14:00), Lucijan Cencič (15:00)

617 Rotaract Nova Gorica

Tomaž Zuza (10:00), Kristina Zimic (11:00), Maruša Peršolja (12:00), Petra Bučinel (13:00), Gregor Pirc (14:00), Nika Bitič (15:00)

618 ŠKD NASMEJANI, KANAL OB SOČI

Blaž Valentinčič (10:00), Dejan Šuligoj (11:00), ANeja Šuligoj (12:00), Uroš Likar (13:00), Matevž MAJNIK (14:00), Davorin Brezavšček (15:00)

619 SD Elektro Primorska

Damjan Faganel (10:00), Valter Hvala (11:00), Mojca Volarič (12:00), Jožko Bezeljak (13:00), Aleksander Rejc (14:00), Sandi Trpin (15:00)

620 Vegan.si

Damijan Čufer (10:00), Irenej Suban (11:00), Sindis Čufer (12:00), Sara Durn (13:00), Mirko Čufer (14:00), Rok Forstnerič (15:00)

621 HERA

ALEŠ KOKOT (10:00), DAMJAN BAŠA (11:00), SONJA MAVRIČ (12:00), TEJA ARČON (13:00), LUCA STAMBUL (14:00), VASJA FERLETIČ (15:00)

622 GEN-I, d.o.o.

Martin Vončina (10:00), Amadeja Komprej Berce (11:00), Tadej Humar (12:00), Matej Leban (13:00), Dejan Paravan (14:00), Igor Zornik (15:00)

623 ŠD Nanos

Klavdij Torkar (10:00), Urban Lavrenčič (11:00), Lucija Krkoč (12:00), Jurij Vidrih (13:00), Veronika Krečič (14:00), Tomaž Ferjančič (15:00)

624 Društvo reševalnih psov Nova Gorica

Danijel Prostran & BROOKLYN (10:00), Ina Hvalič & PULA (11:00), Davorin Bastjančič & LU (12:00), Sabina Zelinšček & DON (13:00), - - (14:00), - - (15:00)

625 ŠD SALONIT ANHOVO

Davorina Šuligoj (10:00), Gregor Drnovšček (11:00), Sašo Seljak (12:00), Gregor Valentinčič (13:00), Marija Levpušček (14:00), Tomaž Vuk (15:00)



101 POLIDENT

Aleksandra Fortin (10:00)

602 ARCTUR HPC

Jaka Murovec (10:00), Tomi Ilijaš (12:00), Tilen Petrič (13:00), Katja Ilijaš (14:00), Martina Murovec (15:00), Nejc Bat (15:00)

603 ARCTUR Web Design

Patrik Podgornik (10:00), Darja Podgornik (11:00), Lara Ilijaš (13:00), Vesna Kobal (15:00)

604 VAHTA 1 (TEKAČI DLT FILIPIDES-ZA MILJANA)

GORAZD SKRT (10:00), MARKO PAŠKULIN (11:00), JANA KOTAR ILIJAŠ (12:00), BOŽO FAGANELJ (13:00), ROBI ŽGAVC (14:00), VENČESLAV JAPELJ (15:00)

605 HERA

SONJA MAVRIČ (10:00), TEJA ARČON (11:00), LUCA STAMBUL (12:00), LUCA STAMBUL (13:00), ALEŠ KOKOT (14:00), VASJA FERLETIČ (15:00)

606 A.B.C. – Volkswagen center Kromberk

levo krilo (10:00), levi bek (11:00), srednji bek (12:00), desni bek (13:00), desno krilo (14:00), pivot vratar (15:00)

607 VITANEST

levo krilo (10:00), levi bek (11:00), srednji bek (12:00), desni bek (13:00), desno krilo (14:00), pivot vratar (15:00)

608 Počasni a drzni -počasni - 2

Tina Bašin (10:00), Stanko Pregelj (11:00), Mateja Mažgon (12:00), Maša Černe (13:00), Branka Urdih (14:00), Aleksander Kompara (15:00)

609 Počasni a drzni -drzni - 1

Renato Lešnik (10:00), Alan Keber (11:00), Romina Velušček (12:00), Dean Božič (13:00), Martin Hozjan (14:00), Andrej Šorli (15:00)

110 MANUFAKTURA

Sonja Leskovar (10:00)

611 Društvo reševalnih psov Nova Gorica

Tomaž Devetak (10:00), Andreja Kozem (11:00), Ina Hvalič (12:00), Tomaž Rebec (13:00), Davorin Bastjani (14:00), Patricija Saksida (15:00)

612 GORICATLON 1

Danijel Jovanovič (10:00), Dušan Škrlj (11:00), Martin Murovec (12:00), Metka Nusdorfer Vuksanović (13:00), Saša Ušaj (14:00), Maja Petrić (15:00)

613 SALONIT ANHOVO

Tomaž Vuk (10:00), Tomaž Vuk (11:00), Davorina Šuligoj (12:00), Sašo Seljak (13:00), Gregor Valentinčič (14:00), Radoš Kuk (15:00)

614 RačunajteNaNas

Urška Konjedic (10:00), Tilen Isakoski (11:00), Marko Mahkovič (12:00), Mitja Šuligoj (13:00), Luka Kulot (14:00), Matej Pahor (15:00)

615 Počasni a drzni - P&D -3

Katarina Kavčič (10:00), Simona Mevlja (11:00), Valter Čuk (12:00), Zdenka Koršič (13:00), Erika Roner (14:00), Šorli Špela (15:00)

616 Varstveno delovni center Nova Gorica

Vanja Šuligoj Lovrenc Piculin (10:00), Romana Mikola Urška Golmajer (11:00), Nataša Pipan Aaron Podveršič (12:00), Henrik Bukovec Valentina Bukovec (13:00), Ana Lukežič Tanja Brglez (14:00), Damijan Mugerli Blaž Troha (15:00)

617 ZVEZDE RAFUTA

Gregor Budihna (10:00), Radovan Paškulin (10:00), Martina Bizjak (11:00), Anastazija Paravan (12:00), Jožica Budihna (14:00), Damijana Šinigoj (15:00)

618 NAVITAS

Adrijano Rucchini (10:00), Kristina Zimic (11:00), Marko Femc (12:00), Marko Femc (13:00), Gregor Pirc (14:00), Martin Šinigoj (15:00)

619 Rotaract Nova Gorica

Predrag Škrinjar (10:00), Boštjan Špehonja (11:00), Tina Femc (12:00), Tina Femc (13:00), Tomaž Zuza (14:00), Petra Bučinel (15:00)

620 Rotary club Nova Gorica

Rasti Fakuč (10:00), Elena Rucchini (11:00), Mitja Nagode (12:00), Lucijan Cencič (13:00), Tomaž Živec (14:00), Žan Strnad (15:00)

621 28. december 1

MARKO SAKSIDA (10:00), JADRAN NARDIN (11:00), DRAGAN VODOPIVEC (12:00), SEBASTJAN POLANC (13:00), ALESSANDRO MARASPIN (14:00), BERNARD ČRMELJ (15:00)

622 28. december A

VIKTOR LIČEN (10:00), JOŽEF TOMAŽIČ (11:00), TINE VALIČ (12:00), LUČANO PLAHUTA (13:00), IVAN SOKOL (14:00), DUŠAN KRAŠNA (15:00)

623 FRIZERSTVO TANJA TEAM

Jaka Vogrinčič (10:00), Mišel Mitrovič (11:00), Romi Češčut (12:00), Suzana Tramte (13:00), Simon Batistič (14:00), Tanja Stubelj (15:00)

624 ŠD Elektro Primorska

Damjan Faganel (10:00), Valter Hvala (11:00), Aleksander Rejc (12:00), Alen Rejc (13:00), Radoš Frančeškin (14:00), Nika Vrabec (15:00)

625 GEN-I, d.o.o.

Andreja Živic (10:00), Vitomir Panič (11:00), Simona Kozjek (12:00), Dejan Paravan (13:00), Majda Volk (14:00), Igor Zornik (15:00)

626 VAHTA 2 (Teče ekipa Kraških tekačev)

Valter Buda (10:00), Mojca Švara Buda (11:00), Andrej Velišček (12:00), Bogdan Filipovič (13:00), Emil Klobas (14:00), Milojka Klobas (15:00)

627 ŠD Nanos 1

Klementina Lemut (10:00), Ervin Furlan (11:00), Nejc Lokar (12:00), Aleš Žontar (13:00), Petra Tratnik (14:00), Marko Tratnik (15:00)

628 ŠD Nanos 2

Matej Kolenc (10:00), Monika Bajc (11:00), Veronika Krečič (12:00), Primož Cergolj (13:00), Borut Malavašič (14:00), Jurij Vidrih (15:00)

629 ŠD Nanos 3

Valter Hvala (10:00), Bojan Furlan (11:00), Janja Torkar Božič (12:00), Anja Klančnik (13:00), Jerica Kravos (14:00), Urška Murn (15:00)

130 TUZZI LODOVICO

LODOVICO TUZZI (10:00)

631 MESTNA OBČINA NOVA GORICA

MITJA FILIPČIČ (10:00), MATEJ ŽIVEC (11:00), ANDREJA TROJAR-LAPANJA (12:00), ANA KOBE-TAVČAR (13:00), ANA ZAVRTANIK-UGRIN (14:00), VANDA MEZGEC (15:00)

632 MISS SLOVENIJE

TAMARA FIŠTER (00:00), SAŠO GAČNIK (00:00), KATJA GABROVEC (00:00), MAJA ZUPAN (00:00), LARA STENOVEC (00:00), JELKA VERK (10:00)

633 GORICATLON 2

BARBARA MLADOVAN (10:00), UROŠ LIKAR (11:00), ALEŠ COLJA (12:00), MILOSAV ŠIMŠIČ (13:00), URŠKA SAKSIDA (14:00), VALDA DORNIIK (15:00)

634 Hit je fit

Bojan Skočir (11:00), Primož Ipavec (14:00), Aleš Lapanje (15:00)

635 Hit je fit

Katja Brataševec (11:00), Maksim Gojkovič (14:00)

636 Hit je fit

Vojko Kucalović (10:00), Jožef Trojar (11:00), Alen Rejc (12:00)

637 Hit je fit

Ingrid Bukovec (10:00), Boštjan Tišma (11:00), Jorgi Vidmar (12:00), Martina Pavlin (13:00), Denis Tabaj (14:00), Rajko Kavčič (15:00)

638 Hit je fit

Maja Matelič (10:00), Neža Batagelj (12:00), Aleš Brecelj (13:00), Erik Planišček (15:00)

639 Hit je fit

Jana Jakin Petejan (10:00), Maja Petrović (11:00), Asja Skok (12:00), Aleš Ušaj (15:00)

640 Varstveno delovni center Nova Gorica 2

Mirjam Brajnik Ninković Marija Fabec (10:00), Vaneja Bambič Marjan Zavašnik (11:00), Neda Brezavšček Marjan Miklavič (12:00), Marko Faletič Ljubo Uršič (13:00), Jakob Dimic Benjamin Doljak (14:00), Nevenka Volk Komel Maricela A. Martinez (15:00)

641 PGT

Marta Šorli (10:00), Ivo Kete (11:00), Stojan Rodica (12:00), Klavdij Čendak (13:00), Bernard Čermelj (14:00), Tina Mavrič (15:00)

642 Tekači pomagači

Tjaša Strehar Boltar (10:00), Andraž Filač (11:00), Jure Boltar (12:00), Matjaž Nemec (13:00), Lidija Zgaga (14:00), Boštjan Kocjančič (15:00)

643 DEŽELNA BANKA SLOVENIJE

MAŠA SLOKAR (10:00), Janez Mlakar (10:00), TOMAŽ SLOKAR (11:00), KARIN GOLJA (13:00), BARBARA URŠIČ (14:00), PETER HOCEVAR (15:00)

644 MARATONCI TEČEJO ČASTNI KROG

NATAŠA UŠAJ (10:00), GABRIEL FIŠER (11:00), MILENKA URŠIČ (12:00), ANDREJA URŠIČ (13:00), SARA MUGERLI (14:00), MATIJA MUGERLI (15:00)

645 MAB EXPORT (MLADI ŠPORTNIKI)

MARCO PARISE (10:00), ZALA KOŠIČEK (11:00), JURE GAVEZ (12:00), C C (13:00), C C (14:00), C C (15:00)

646 Loke 25

Svit Paravan (10:00), Pija Paravan (11:00), Jana Skok (12:00), Miha Paravan (13:00), Veronika Štokelj (14:00), Sara Štokelj (15:00)

Altri donatori

Pavla Cotič, Rene Šinigoj, Anže Šinigoj, Boštjan Kocjančič, Marija Fon, Majda Bizjak, Dean Bavcon, Alma Pavlin, Mikola Romana, Barbara Kravos, Majda Volk, Anže Paškulin, Aleš Kokot, Savina Špacapan, Govekar Milojka, Ana Simčič, Robi Žgavc, družina Zavrtanik, Matej Arčon, Joško Lukežič, Leon Podgornik, Patrik Podgornik

 

Totale donazioni altri donatori: 405,00 €



1201 Arctur

Blaž Valentinčič (08:00), Martina Murovec (09:00), Tiva Turk (11:00), Branko Makorič (13:00), Martina Golob (14:00), Rado Kotar (15:00), neznani tekač (16:00), neznani tekač (17:00), Nejc Lokar (18:00), Nejc Lokar (19:00)

1202 Arctur Junior

Janez Mlakar (00:00), Jaka M. (09:00), Patrik P. (10:00), Vasja Ilijaš (11:00), Lara I. (12:00), Oliver K.G. (14:00), neznani tekač (15:00), neznani tekač (16:00), Tine, Zala, Nataša K. (17:00), neznani tekač (18:00), neznani tekač (19:00)

603 TŠDSG Ladra/Smast

Sebastian Cencič (08:00), Peter Hočevar (10:00), Luka Sovdat (12:00), Blaž Sovdat (14:00), Tilen Bajt (16:00), Boštjan Ivančič (18:00)

104 MANUFAKTURA

Sonja Leskovar (10:00)

1205 ŠD SALONIT ANHOVO

Anica Tomažič (08:00), Davorina Šuligoj (09:00), Klavdija Štendler (10:00), Mateja Čubej (11:00), Lucija Zalaznik (12:00), Nives Jakopič (13:00), Sašo Seljak (14:00), Vanja Kenda (15:00), Peter Korenjak (16:00), Tatjana Pešič (17:00), Tomaž Vuk (18:00), Radoš Kuk (19:00)

1206 Vokalni ansambel Reunion

Maja Matelič (08:00), Suzana Pavlin (09:00), Nataša Gadnik (10:00), Polona Špacapan (11:00), Ana Zavrtanik Ugrin (12:00), Neva Nanut (13:00), Andreja Ipavec (14:00), Eda Belingar (15:00), Špela Paravan (16:00), Radivoj Čargo (17:00), Jana Skok (18:00), Milivoj Bučan (19:00)

1207 Hit je Fit 1

Alan Rejc (08:00), Anastazija Levpušček (09:00), Davorin Rebek (10:00), Barbara Kravos (11:00), Katjuša Fornazarič (12:00), Iris Rebek (13:00), Sebastjan Rebek (14:00), Aleksander Rejc (15:00), Aleš Lapanje (16:00), Primož Ipavec (17:00), Aleksander Kompara (18:00), Boštjan Kocijančič (19:00)

1208 DLT FILIPIDES

Valter Hvala (08:00), Valter Hvala (09:00), Marko Paškulin (10:00), Valda Dornik (12:00), Jana Kotar Ilijaš (13:00), Jana Kotar Ilijaš (14:00), Marko Žgavec (15:00), Miljan Slamič (16:00), Mitja Jereb (17:00)

1209 Društvo reševalnih psov Nova Gorica

Tomaž Devetak (08:00), Sabina Zelinšček (09:00), Danijel Prostran (10:00), Andreja Kozem (11:00), Igor Leban (12:00), Hermina Ogrič (13:00), Tomaž Devetak (14:00), Sabina Zelinšček (15:00), Mitja Gregorič (16:00), Davorin Bastjančič (17:00), Davorin Bastjančič (18:00), Tomaž Rebec (19:00)

1210 POMAGAJMO VDC

Mirko Čufer (08:00), Uroš Likar (09:00), Marko Kodrič (10:00), Lawrence Lollo Cozzutto (10:00), Dušan Škrlj (11:00), Ana Tinta (12:00), Radoš Frančeškin (13:00), Damijana Frančeškin (14:00), Meri Žgavec (15:00), Helena Ferletič (16:00), 11 11 (18:00), 12 12 (19:00)

1211 VDC Nova Gorica

Henrik Bukovec Valentina Bukovec (08:00), Tjaša Skrt Martina Čibej (09:00), Barbara Cernatič Blaž Troha (10:00), Monika Petrič Bojan Žižmond (11:00), Martin Fabjan Dejan Stanišič (12:00), Aleksandra Sedevčič Peter Voraček (13:00), Maša Lancner Danijel Kompare (14:00), - - (15:00), Katja Kranjc (16:00), - - (17:00), - - (18:00), - - (19:00)

1212 VDC Nova Gorica 2

Barbara Mladovan (08:00), Nataša Pipan Lovrenc Piculin (09:00), Mirjam T. Gorjan Tanja Brglez (10:00), Ana Lukežič Ines Cijan (11:00), Teo Božič Borut Plešnar (12:00), Dušan Vičič (13:00), - - (14:00), - - (15:00), Lana Kranjc (16:00), - - (17:00), - - (18:00), - - (19:00)

1213 VDC Nova Gorica 3

Nataša Mladovan (08:00), Suzana Likar Štrukelj Marjan Miklavič (09:00), Mihaela Božič Maricela (10:00), Tatjana Lukežič (11:00), Lučana Martinuč Vida Martinuč (12:00), Irena Martinuč Monika Arčon (13:00), - - (14:00), - - (15:00), Gregor Trebše Robi Mrakič (16:00), - - (17:00), - - (18:00), - - (19:00)

1214 28. December

lučano plahuta (08:00), uroš vodopivec (09:00), klementina lemut (10:00), jadran nardin (11:00), sandi furlan (12:00), sebastjan polanc (13:00), ivan sokol (14:00), stanko čufer (15:00), ivo kete (16:00), darja jejčič (17:00), aleš štor (18:00), bernard črmelj (19:00)

1215 GEN-I, d.o.o.

Vitomir Panič (08:00), Martin Vončina (09:00), Karmen Leban Polanc (10:00), Andreja Živic (11:00), Tanja Stubelj (12:00), Matevž Lapajne (13:00), Dejan Paravan (14:00), Dejan Paravan (15:00), Majda Volk (16:00), Matej Leban (17:00), Amadeja Komprej (18:00), Igor Zornik (19:00)

1216 VITANEST d.o.o (Teče ekipa Kraških tekačev)

Silvo Nemanič (08:00), Rosana Brišar (09:00), Kristina Bele (10:00), Emil Klobas (11:00), Milojka Klobas (12:00), Miro Peternelj (13:00), Bogdan Filipović (14:00), Tina Mavrič (15:00), Klavdij Čendak (16:00), Andrej Velišček (17:00), Mojca Švara Buda (18:00), Valter Buda (19:00)

1217 Rotary klub Nova Gorica

Damijana Šinigoj (08:00), Vasja Likar (10:00), Tomaž Živec (11:00), Martin Šinigoj (12:00), Maja Cencič (14:00), Marko Femc (15:00), Lucijan Cencič (15:00)

1218 FORTeam

ALAN LAZAR (08:00), ALAN LAZAR (09:00), PETER MARUŠIČ (10:00), PETER MARUŠIČ (11:00), ALESSANDRO MARASPIN (12:00), FRANCESCO MARCONI (13:00), MARCO PIANI (14:00), DARIO MUTTON (15:00), ALEKSANDRA FORTIN (16:00), ALEKSANDRA FORTIN (17:00), IGOR KLEČ (18:00), ANDREJ MEJAK (19:00)

Ostali donatorji:

Karen Padmore, Danica Zonjič, Marija Fon, Krajnovič Ema, Jež, Tea Leban, Mari Abrahamsberg, Zdenka Žnidaršič, Marija Ivančič, Mija Ivančič, Pichler Ivana, Pavlin Alma, Elvis in Tanja Janežič, Jože Rupar, Fornazarič Robert, Dean Bovcon, Alenka in Zoran Zavrtanik, Nina Milost, Alan Lukežič, Rafael Kokot, Jože Žbogar, Milojka Govekar, Maruša Peršolja, Gregor Pirc, Tamara Uršič, Boris Tušar, Pavla Cotič

Skupaj donacija obiskovalcev: 520,00 €



1201 Arctur

Nejc Bat (08:00), Teja Gantar (09:00), Vesna Kobal (10:00), Darja Podgornik (11:00), Tiva Turk (12:00), Jan Harej (13:00), Marko Kobal (14:00), Branko Markočič (15:00), Marko Murovec (16:00), Tomi Troha (17:00), Jasna Vuksanović (18:00), Tomi Ilijaš (19:00)

102 Manufaktura :)

Sonja Leskovar (08:00)

103 Deželna banka Slovenije

Aleksandra Fortin (08:00)

1204 Počasni a drzni

Renato Lešnik (08:00), Stanko Pregelj (09:00), Erika Roner (10:00), Katjuša Stanič (11:00), Mira Skiočir (12:00), Maša Černe (13:00), Martin Hozjan (14:00), Klavdija Lešnik (15:00), Ana Radovanovič (16:00), Tina Bašin (17:00), Matej Vončina (18:00), Ema Dolpinar (19:00)

1205 VITANEST d.o.o (Teče ekipa Kraških tekačev)

Silvo Nemanič (08:00), Rosana Brišar (09:00), Kristina Bele (10:00), Emil Klobas (11:00), Milojka Klobas (12:00), Miro Peternelj (13:00), Bogdan Filipović (14:00), Tina Mavrič (15:00), Klavdij Čendak (16:00), Andrej Velišček (17:00), Mojca Švara Buda (18:00), Valter Buda (19:00)

1206 Gostol

Mitja Kosovel (08:00), Mitja Kosovel (09:00), Pavel Ferjančič (10:00), Miran Leban (11:00), Jernej Jarc (12:00), Matjaž Kompara (13:00), Irena Šinigoj (14:00), Damijan Zavrtanik (15:00), Renato Antler (16:00), Dejan Podgornik (17:00), Boštjan Bajt (18:00), Rado Kotar (19:00)

1207 Adria Keramika d.o.o.

Kristina Bele (08:00), Tina Mavrič (09:00), Franko Šiškovič (10:00), Andrej Velišček (11:00), Darja Verbič (12:00), Miran Kavs (13:00), Rosana Brišar (14:00), Emil Klobas (15:00), Rada Milič (16:00), Milojka Klobas (17:00), Mojca Švara Buda (18:00), Valter Buda (19:00)

1208 Elektro Primorska

Valter Hvala (08:00), Alen Rejc (09:00), Stanka Beguš (10:00), Jožko Beguš (11:00), Martin Sivec (12:00), Damjan Faganel (13:00), Ivan Namar (14:00), Aleksander Rejc (15:00), Valter Hvala (16:00), Uroš Štulc (17:00), Blaž Kavčič (18:00), Mojca Volarič (19:00)

1209 Vitanest klima center

Uroš Zavrtanik (08:00), Valter Hvala (09:00), Mitja Volčanšek (10:00), Mitja Volčanšek (11:00), Mitja Volčanšek (12:00), Tjaša Perko (12:00), Mitja Volčanšek (13:00), Lana Muhič (14:00), Lana Pregelj (15:00), Manca Krkoč (16:00), Meri Kovačevič (17:00), Tekač(ica) 8 (18:00)

1210 Klimatske naprave Mitsubishi

Mojca Kermavnar (08:00), Mojca Kermavnar (09:00), Aljaž Murovec (10:00), Eva Zucciati (11:00), Simon Matiazzi (12:00), Lucija Zucciati (13:00), Jonatan Černe (14:00), Lara Ilijaš (15:00), Matija Makarovič (16:00), Tomaž Slokar (17:00), Teo Vinazza (18:00), Vasja Ilijaš (19:00)

1211 Pomagajmo VDC Nova Gorica 1

xx xx (08:00), xx xx (09:00), Lanko Marušič (10:00), Igor Igor (11:00), Dušan Škrlj (12:00), Gregor Humar (13:00), Nevenka Bevčič (14:00), Helena Ferletič (15:00), Janez Mlakar (16:00), Marko Žgavec (17:00), Metka Nusdorfer Vuksanović (18:00), Mirko Čufer (19:00)

1212 Ažmurk

Valter Adamič (08:00), Primož Grebenjak (09:00), Aleksander Grum (10:00), Sabina Zelinšček (11:00), Nataša Grum (12:00), Sonja Jež in Jana Barkovič (13:00), Erik Žnideršič (14:00), Robert Bremec (15:00), tekač 9 (16:00), tekač 10 (17:00), tekač 11 (18:00), tekač 12 (19:00)

313 RC MARIBOR-GRAD

Gašper Močnik (08:00), Tatjana Jurmič, Matjaž Madžarac (10:00), Gorazd Jordan (11:00)

1214 AS

Borut Gabršček (08:00), Aleš Kranjc (09:00), Luka Burger (10:00), Roman Pogorelec (11:00), Dušan Harej (12:00), Valentina Vinazza (13:00), Rok Filipič (14:00), Daša Zavrtanik (15:00), Ingird Fortunat (16:00), Lija Slokar (17:00), Irena Faganeli (18:00), Mojca Jarc (19:00)

1215 28. december

lučano plahuta (08:00), jožef tomažič (09:00), jadran nardin (10:00), stojan kodele (11:00), ivan sokol (12:00), sebastjan polanc (13:00), sandi furlan (14:00), kristina mamič (15:00), andi mamič (16:00), darja jejčič (17:00), dragan vodopivec (18:00), bernard črmelj (19:00)

1216 Zvezde Rafuta

Damijana Šinigoj (08:00), Valentina Pahor (08:00), Romi Češčut (09:00), Igor Češčut (10:00), Marjan Stibilj (11:00), Teja Divjak Budihna (12:00), Matjaž Divjak (13:00), Radovan Paškulin (14:00), Anja Paškulin (15:00), Davorin Budihna (17:00), Jožica Budihna (18:00), Milivoj Hlade (19:00)

1217 RC Nova Gorica

Darko Furlan (08:00), Vasja Likar (10:00), Tomaž Živec (11:00), Jordan Štrekelj (12:00), Martin Šinigoj (13:00), Maja Cencič (14:00), Marko Femc (15:00), Lucijan Cencič (15:00), Marko Femc (17:00), Miran Lozej (18:00), Nevenka Mlinar (19:00)

1218 Mladinska

Tanja Špacapan (08:00), Gregor Špacapan (09:00), Vlasta Hladnik (10:00), Darinka Kleč (11:00), Igor Kleč (12:00), Jasna Kovšca (13:00), Tina Čibej (14:00), Primož Antler (15:00), Matjaž Hladnik (16:00), Jani Bednarik (17:00), Boris Bizjak (18:00), Andrej Mejak (19:00)

1219 Rotary Slovenija-Distrikt 1912

Martin Šinigoj (08:00), Mitja Nagode (10:00), Blaž Valentinčič (11:00), Matevž Majnik (12:00), Uroš Likar (13:00), Jasmina Munih (14:00), Nena Kerševan (15:00), Dimitrij Skomina (16:00), Jasna Skomina (17:00), Janez Bevk (18:00), Tina Čuk (19:00)

1220 ŠD NANOS

Petra Tratnk (08:00), Jurij Vidrih (09:00), Simon Strnad (10:00), Cveto Tavčar (11:00), Monika Bajc (12:00), Uros Vodopivec (13:00), Tomaž Ferjančič (14:00), Bojan Furlan (15:00), Simon Tratnilk (16:00), Marko Tratnik (17:00), Ervin Furlan (18:00), Stanko Zupan (19:00)

1221 Hit je Fit

Alen Rejc (08:00), Aleksander Rejc (09:00), Iris Rebek (10:00), Sebastjan Rebek (11:00), Maja Hladnik (12:00), Barbara Kravos (13:00), Davorin Rebek (14:00), Bojan Skočir (15:00), Bojan Skočir (16:00), Anastazija Levpušček Hrovatin (17:00), Marjan Majnik (18:00), Edita Bizjak (19:00)

1222 Društvo reševalnih psov Nova Gorica

Ina & Zara (08:00), Danijel & Chester (09:00), Jerneja & Fly (10:00), Peter & Ina (11:00), Igor & Seven (12:00), Davorin & Zona (13:00), Andreja & Zen (14:00), Anita& Bond Ana& Hipy (15:00), Maja & Blu (16:00), Aljoša & Jimy (17:00), Tomaž & Lab (18:00), Ana & Gaia (19:00)

1223 VDC Nova Gorica I

Henrik Bukovec Valentina Bukovec (08:00), Tjaša Skrt Martina Čibej (09:00), Barbara Cernatič Blaž Troha (10:00), Monika Petrič (11:00), Martin Fabjan (12:00), Aleksandra Sedevčič Peter Voraček (13:00), Maša Lancner Danijel Kompare (14:00), - - (15:00), - - (16:00), - - (17:00), - - (18:00), - - (19:00)

1224 VDC Nova Gorica II

Dobrila Pavlović (08:00), Ivan Židanik (09:00), Maruša Mravljak Fon (10:00), Miha Perat (11:00), Irena Pajntar (12:00), Tatjana Lukežič (13:00), Sonja Šuligoj (14:00), Valter Peric (15:00), Sandra Rejić (16:00), Ana Lukežič (17:00), Katja Žigon Pellegrini (18:00), David Vrban (19:00)

1225 VDC Nova Gorica III

Aleksandra Sedevčič (08:00), Aleš Muhič (09:00), Nemanja Vukajlović (10:00), Urška Starc Peceny in Roland Peceny (10:00), Danijela Perat (11:00), Irma Trampuš (12:00), Tjaša Skrt (13:00), Irena Martinuč (14:00), Tinkara Gatej (16:00), - - (17:00), - - (18:00), Nataša Gadnik (19:00)

1226 VDC Nova Gorica IV

Manca Pušnar (08:00), Suzana Likar Štrukelj (09:00), Barbara Cernatič (10:00), Tamara Faganelj (11:00), Egon Cijan (12:00), Nataša Pipan (13:00), Barbara Zabavnik (14:00), - - (15:00), Anja Černe (16:00), - - (17:00), - - (18:00), Ljubica Rijavec (19:00)

1227 MIK Celje

Dominik Sevšek (08:00), Gregor Tkalčič (09:00), Nataša Cvelfer (10:00), Neja Rošer (11:00), Mateja Košenina (12:00), Miro Petrovec (13:00), Tjaša Strehar Boltar (14:00), Samuel Kifle (15:00), Marinka Lapanja (16:00), Marinka Lapanja (17:00), xx xx (18:00), xx xx (19:00)

1228 GEN-I

Ana Brezavšček (08:00), Martin Vončina (09:00), Andreja Živic (10:00), Tanja Stubelj (11:00), Luka Goljevšček (12:00), Kristjan Sušinski (13:00), Matej Wagner (14:00), Jaka Vogrinčič Bizjak (15:00), Marko Velikonja (16:00), Robert Vilhar (17:00), Dejan Paravan (18:00), Martin Bužinel (19:00)

1229 Beer Pro d.o.o.

Gregor Makovec (08:00), Gregor Makovec (09:00), Tinkara Kodelja (10:00), Greta Fabian (11:00), Iva Peloz (12:00), Seni Pegan (13:00), Aleš Gregorič (14:00), Sendi Susič (15:00), Tomaž Simčič (16:00), Goran Volk (17:00), Marko Stopar (18:00), xx xx (19:00)

1230 Uporabniki VDC Nova Gorica

Friderik Horvat (08:00), Aleš Pintar (09:00), Bojan Gajšek (10:00), Luka Terglav (11:00), Željko Popović (12:00), Robi Mrakič (13:00), Maricela A. Martinez (14:00), Alma Rizvić (15:00), Ilija Živković (16:00), Peter Sajovic (17:00), Cveto Lipovšček (18:00), Marjan Miklavič (19:00)

1231 SALONIT ANHOVO

Tatjana Pešič (08:00), Tanja Ljubič Mlakar (09:00), Klavdija Štendler (10:00), Davorina Šuligoj (11:00), Nives Jakopič (12:00), Magda Gabrijelčič (13:00), Maja Ipavec (14:00), Mateja Čubej (15:00), Radoš Kuk (16:00), Lucija Zalaznik (17:00), Tomaž Vuk (18:00), Sašo Seljak (19:00)

1232 FORTeam

-- -- (00:00), -- -- (00:00), Alan Lazar (08:00), Peter Marušič (09:00), Rolando Žigon (10:00), Zoran Obidič (11:00), Roberto Zavadlal (12:00), Tomaž Šink (13:00), Luka Marinič (14:00), Mojca Telič (14:00), Marco Piani (16:00), Marco Parise (18:00)

1233 Last minute

Matej Žgavc (08:00), Mitja Šuligoj (09:00), Meta Šuligoj Bavčar (10:00), Tilen Isakoski (11:00), Damjana Kosmač (12:00), Sara Mugerli (13:00), Luka Kulot (14:00), Matej Pahor (15:00), Fišer Gabrijel (16:00), Lea Simčič (17:00), Taj Prijon (18:00), Nives Simčič (19:00)

1201 Arctur

Jožef Kotar (08:00), Marko Kobal (09:00), Martina Murovec (10:00), Metka Špacapan (11:00), Tiva Turk (12:00), Samo Bihar (13:00), Vesna Kobal (14:00), Darja Podgornik (15:00), Anja Trobec (16:00), Tomi Troha (17:00), Nejc Bat (18:00), Nataša Znidarčič (19:00)

1202 DLT FILIPIDES

VALDA DORNIK (08:00), BOŽO FAGANELJ (09:00), JOŠKO MERMOLJA (10:00), MARKO PAŠKULIN (11:00), HELENA SIMČIČ (12:00), MATEJ ŽELEZNIKAR (13:00), META ŠPACAPAN (14:00), MARKO PERIC (15:00), JANA KOTAR ILIJAŠ (16:00), MIRO VOGRIČ (17:00), VENČESLAV JAPELJ (18:00), EDI SORGO (19:00)

1203 Pomagajmo VDC Nova Gorica!

Romana Potočnik (08:00), Sebastjan Hlede (09:00), Tina Mihelčič (10:00), Janez Mlakar (11:00), 5 5 (12:00), Andrej Tomšič (13:00), Mira Stanič Gruden (14:00), Ivanka Kostantino (15:00), 9 9 (16:00), Aleksander Valentinčič (17:00), Dušan Harej (18:00), - - (19:00)

Opombe:

V to ekipo vabimo vse, ki bi se radi pridružili in prispevali po 1€ za vsak pretečeni krog. Vsak tekmovalec ali tekmovalka poravna svoj del donacije, skladno s pretečenimi krogi.

1204 Rotary v Sloveniji

Uroš Šinigoj (08:00), Ana Bric (09:00), Marko Femc (10:00), Jaka Borštnar (11:00), ŠE PROSTO! (12:00), Mitja Nagode (13:00), Tilen Bihar (14:00), Filip Bihar (15:00), Marko Velikonja (16:00), ŠE PROSTO! (17:00), Komel (18:00), Matej Doljak (19:00)

1205 28. december

lučano plahuta plahuta (08:00), jožef tomažič (09:00), jadran nardin (10:00), denis plahuta (11:00), miljan slamič (12:00), saša pisk (13:00), simon strnad (14:00), sebastjan polanc (15:00), aleš štor (16:00), darja jejčič (17:00), tomaž nardin (18:00), bernard črmelj (19:00)

1206 Počasni a drzni

Drufovka Boštjan (00:00), Maša Černe (00:00), Renato Lešnik (00:00), Martin Hozjan (00:00), Tomaž Bašin (00:00), Tina Bašin (10:00), Zdenka Koršič (11:00), Katjuša Stanič (12:00), Stanko Pregelj (13:00), Matej Vončina (14:00), Danilo Onišak Vrban (15:00), Liljana Vrban Onišak (16:00)

207 Elektro Primorska 1

Vanja Gleščič (08:00), Mitja Gleščič (14:00)

1208 Elektro Primorska 2

Valter Hvala (08:00), Martin Sivec (10:00), Stanka Beguš (11:00), Jožko Beguš (12:00), Eva Pintar (13:00), Aleksander Rejc (14:00), David Blažica (15:00), Radoš Frančeškin (16:00), Damijana Frančeškin (17:00), Mojca Volarič (18:00), Damjan Faganel (19:00)

1209 Rotarijski klub Solkan

Flavio Mosetti (08:00), Mitja Matelič (09:00), Klemen Brun (10:00), Simon Čehovin (11:00), Saša Primosig (12:00), Gianfranco Angellilli (13:00), Erik Curk (14:00), Metka Sulič (15:00), Edvard Sivec (16:00), Robert Vidič (17:00), še nekdo (18:00), še nekdo (19:00)

110 Manufaktura

SONJA LESKOVAR (08:00)

1211 Ažmurk

Valter Adamič (08:00), Sonja Jež (09:00), Robert Bremec (10:00), Nataša Grum (11:00), Aleksander Grum (12:00), Primož Grebenjak (13:00), Erik Žnideršič (14:00), Saša Pipalovič (15:00), Maja Peršič (16:00), 10 10 (17:00), 11 11 (18:00), 12 12 (19:00)

1212 Vitanest - klima center

Eva Cencič (08:00), Laura Brecelj Seljak (09:00), Maša Šuligoj (10:00), Lana Muhič (11:00), Nejka Berce Čeligoj (12:00), Zoja Muhič (13:00), Kristin Šuligoj (14:00), Jon Devetak (15:00), Gal Jerončič (16:00), Goran Trivunović (17:00), Kevin Pavlin (18:00), Aljaž Dolgan (19:00)

1213 Team XLAB

Samo Rajkovič (00:00), Janez Mulej (00:00), Jure Polutnik (00:00), Damjan Murn (00:00), Pedro Kastelec (00:00), Marjan Šterk (08:00), Maja Šterk (09:00), Mitja Kosovelj (10:00), Mitja Kosovelj (11:00), Luka Mulej (12:00), Gregor Pipan (13:00), - - (19:00)

1214 Uporabniki Varstveno delovnega centra Nova Gorica

Martin Brvar (08:00), Klemen Coratta (09:00), Peter Kalšek (10:00), Bojan Štremfelj (11:00), Cveto Lipovšček (12:00), Bojan Gajšek (13:00), Robert Rampre (14:00), Marjan Zavašnik (15:00), Branko Dujić (16:00), Ilija Živković (17:00), Peter Sajovic (18:00), Viktoriya Velencei (19:00)

1215 Varstveno delovni center Nova Gorica

Dobrila Pavlović (08:00), Suzana Likar Štrukelj (09:00), Miha Perat (10:00), Aleš Muhič (11:00), Tjaša Skrt (12:00), Tea Leban (13:00), Tamara Faganelj (14:00), Ivana Konič (15:00), Barbara Zabavnik (16:00), Mile Ninković (17:00), Ana Lukežič (18:00), Nataša Gadnik (19:00)

1216 Varstveno delovni center Nova Gorica II.

Maruša Mravljak Fon (08:00), Mihaela Božič (09:00), Danijela Perat (10:00), Kaja Muhič (11:00), Nataša Pipan (12:00), Damijan Leban (13:00), Monika Petrič (14:00), Milojka Govekar (15:00), Janja Šuligoj (16:00), Jožko Žbogar (17:00), Zorica Damjanović (18:00), David Vrban (19:00)

1217 Hit je Fit 1

Aleksandra Fortin (08:00), Maja Konič (09:00), Maksi Uršič (10:00), Robert Semič (11:00), Barbara Kravos (12:00), Sebastjan Rebek (13:00), Bojan Skočir (14:00), Jorgi Vidmar (15:00), Martina Martinuč (16:00), Boštjan Kocjančič (17:00), Roman Malič (18:00)

1218 Hit je fit 2

Aleš Leban (08:00), Lavra Peršolja (09:00), Vojko Kucalović (10:00), Jure Boltar (11:00), Davorin Rebek (12:00), Iris Rebek (13:00), Egon Lavrenčič (14:00), Aleksander Rejc (15:00), Barbara Simčič (16:00), Filip Rijavec (17:00), Kristjan Fornazarič (18:00), Primož Ipavec (19:00)

1219 FOR team

PETER MARUŠIČ (08:00), ALAN LAZAR (09:00), ROLANDO ŽIGON (10:00), DARIO MUTTON (11:00), DAVORIN GAVEZ (12:00), ROBERTO KRIZNIC (13:00), MARCO PIANI (14:00), ANDREJ MEJAK (15:00), LUKA MARINIČ (16:00), TOMAŽ ŠINK (17:00), UROŠ VELIKONJA (18:00), ALEKSANDRA FORTIN (19:00)

1220 ŠD KRAŠKI TEKAČI

STOJAN RODICA (08:00), KRISTINA BELE (09:00), FRANKO ŠIŠKOVIČ (10:00), TINA MAVRIČ (11:00), EMIL KLOBAS (12:00), MILOJKA KLOBAS (13:00), MITJA OREL (14:00), SILVO NEMANIČ (15:00), TINA OREL (16:00), VALTER BUDA (17:00), RAJKO GRČA (18:00), RADA MILIČ (19:00)

1221 Varstveno delovni center Nova Gorica III.

Egon Sladić Ipavec (08:00), Domen Štrukelj (09:00), Nataša Gabrijelčič (10:00), Natan Muhič (11:00), Vaneja Bambič (12:00), Nada Kikl (13:00), Irena Martinuč (14:00), Erik Gregorič (15:00), Nataša Markič (16:00), Anja Valantič (17:00), Danijela Georgijev (18:00), Jožica Ferfolja (19:00)

1222 VDC Enota Solkan

ARČON Monika ARČON Marjetka (08:00), PERŠIČ Kristjan PERŠIČ Majda (09:00), MARTINUČ Vida MARTINUČ Lučijana (10:00), ŠULIGOJ Saša ŠULIGOJ Sonja (11:00), CIJAN Ines CIJAN Egon (12:00), Valter ŠKOLARIS (13:00), Tatjana NANUT (14:00), LAZAR Tomaž LAZAR Slavica (15:00), Lana Markič (16:00), Hamdija Keranovič (17:00), Viktorija Petrič (18:00), Drago Ferfolja (19:00)

1223 Varstveno delovni center Nova Gorica IV.

Romana Mikola (08:00), Sven Božič (09:00), Primož Gabrijelčič (10:00), Mitja Peršolja (11:00), Franc Čufer (12:00), Tatjana Lukežič (13:00), Aljoša Simčič (14:00), Anica Simčič (15:00), Klavdij Markič (16:00), Štefka Keranović (17:00), Katja Žigon Pellegrini (18:00), Savina Špacapan (19:00)

1224 Društvo reševalnih psov Nova Gorica

Ina Hvalič-Zara (08:00), Danijel Prostran-Chester (09:00), Alenka Ternovec-Car (10:00), Jerneja Ternovec-Fly (11:00), Tomaž Rebec-Lab (12:00), Anja Šuligoj-LU (13:00), Anja Šuligoj-Lu (14:00), Rahela Bizjak-Aja (15:00), Rahela Bizjak-aja (16:00), Peter Krapež (17:00), Matej Merljak (18:00), Neja Stepančič-Gina (19:00)

1225 Rotary klub Nova Gorica

Tomaž Živec (08:00), Darko Furlan (09:00), Vasja Likar (10:00), Valentina Pahor (10:00), Katja Slanc (11:00), Goran Živec (12:00), Martin Šinigoj (13:00), Oleg Stanič (14:00), ŠE PROSTO (16:00), Rado Kotar (17:00), ŠE PROSTO (18:00), Miran Lozej (19:00)

1226 PEKETALČKI

Gregor Žigon (08:00), David Ratej (09:00), David Ratej (10:00), Ana Martinjak Ratej (11:00), Barbara Martinjak (12:00), David Ratej (13:00), David Ratej (14:00), Melita Bastjančič (15:00), Melita Bastjančič (16:00), Danijel Vončina (17:00), Tina Sulič (18:00), Sebastjan Mohorič (19:00)

1227 ZVEZDE RAFUTA

Petra Šinigoj (08:00), Gregor Budihna (09:00), Matjaž Divjak (10:00), Teja Divjak Budihna (11:00), Martin Šinigoj (12:00), Uroš Šinigoj (12:00), Igor Češčut (13:00), Radovan Paškulin (14:00), Vlasta Češčut (15:00), Jožica Budihna (16:00), Davorin Budihna (17:00), Damijana Šinigoj (18:00)

1228 ENOOP d.o.o.

Andrej Zaman (08:00), Matej Furlan (09:00), Ana Bovcon (10:00), Karmen S. Bovcon (11:00), David Tratnik (12:00), Olga Rodman (13:00), Marjan Rodman (14:00), Ana Lulik (15:00), Alenka Vidmar (16:00), Nejc Lokar (17:00), Andrej Zaman (18:00), Jurij Bovcon (19:00)

1229 ŠD Nanos - K2 Sport

Vanček Bratina (08:00), Valter Hvala (09:00), Mitja Curk (10:00), Matej Žgur (11:00), Jurij Vidrih (12:00), Monika Bajc (13:00), David Curk (14:00), Tomaž Ferjančič (15:00), Ervin Furlan (16:00), Petra Tratnik (17:00), Marko Tratnik (18:00), Stanko Zupan (19:00)

1230 Vaterpolo klub Gorica

Matej Žgavc (08:00), Robert Frank (09:00), Boštjan Trampuž (10:00), Eva Zucchiati (11:00), Tjaša Zucchiati (12:00), Kristjan Klanjšček (13:00), Sara Mugerli (14:00), Matej Pahor (15:00), Luka Kulot (16:00), Marko Mahkovič (17:00), Mitja Šuligoj (18:00), Klemen Zimic (19:00)

1231 GEN-I

Gregor Suhadolnik (08:00), Martin Vončina (09:00), Manca Konjar (10:00), Majda Volk (11:00), Matej Leban (12:00), Snježana Jovanovič (13:00), Klemen Jovanovič (14:00), Matevž Lapajne (15:00), Andreja Živic (16:00), Tanja Stubelj (17:00), Tomaž Oštir (18:00), Dejan Paravan (19:00)

1232 aeroklub GORICA

Matej Hrast (08:00), Rok Markočič (09:00), Jon Peceny (10:00), Peter Stegovec (10:00), Patrik Šemole (11:00), Nejc Faganelj (12:00), Tine Tomažič (13:00), Tine Valič (14:00), Jože Rupar (16:00), Nataša Faganelj (17:00), Marjana Faganelj (18:00), Valter Faganelj (19:00)

1233 Mladinska

Kaja Kleč (09:00), Mateja Jermol (10:00), Aljaž Škrlep (10:00), Matej Marinič (11:00), Mateja Gorjan (12:00), Igor Kleč (13:00), Primož Antler (13:00), Boris Bizjak (14:00), Jerica Česnik Antler (15:00), Gregor Špacapan (16:00), Tanja Verč Velikonja (17:00), Jani Bednarik (18:00)

1201 ARCTUR

Jožef Kotar (08:00), Marko Kobal (09:00), Piergiorgio Iacuzzo (10:00), Darja Podgornik (10:00), Tiva Turk (11:00), Mateja Kosovelj (12:00), Edvin Kosovelj (13:00), Vesna Kobal (14:00), Anja Trobec (16:00), Nejc Bat (17:00), Tomi Troha (18:00), Vasja Ilijaš (19:00)

1202 Rotary klub Nova Gorica

Rastislav Fakuč (08:00), Martin Šinigoj (09:00), Darko Furlan (10:00), Valentina Pahor (11:00), Vasja Likar (12:00), Goran Živec (13:00), Tomi Ilijaš (14:00), Lara Ilijaš (15:00), Lucijan Cenčič (16:00), * * (18:00), Miran Lozej (19:00), Aleksander Gaberščik (19:00)

1203 Osemindvajseti December

Lučano Plahuta (08:00), Jožef Tomažič (09:00), Jadran Nardin (10:00), Denis Plahuta (11:00), Nika Strosar (12:00), Viktor Čermelj (13:00), Sandi Furlan (14:00), Sebastjan Polanc (15:00), Aleš Štor (16:00), Darja Jejčič (17:00), Tomaž Nardin (18:00), Bernard Črmelj (19:00)

1204 DLT FILIPIDES

Valda Dornik (08:00), Marko Paškulin (09:00), Joško Mrmolja (10:00), Jana Kotar Ilijaš (11:00), Venčeslav Japelj (12:00), ANA Uršič (13:00), Luka Uršič (14:00), Helena Simčič (15:00), Borut Terčon (16:00), Božo Faganelj (17:00), Miro Vogrič (18:00), Mitja Jereb (19:00)

1205 Ažmurk

Valter Adamič (08:00), Ivo Mahne (09:00), Sonja Jež (10:00), Darjo Vogrič (11:00), Matjaž Volk (12:00), Aleksander Grum (13:00), Branko Črv (14:00), Tjaša Zuchiatti (15:00), Marko Sever (16:00)

1206 ENOOP

Andrej Zaman (08:00), Matej Furlan (09:00), Joško Rodman (10:00), David Tratnik (11:00), Ana Bovcon (12:00), Karmen S. Bovcon (13:00), Janja Schlegel (14:00), Jernej Bovcon (15:00), Nejc Lokar (16:00), Nejc Lokar (17:00), Andrej Zaman (18:00), Jurij Bovcon (19:00)

1207 Goricatlon 1

Anica Berce (08:00), Beno Vodopivec (09:00), Wade Idrissa (10:00), Meta Špacapan (11:00), Martina Peric (12:00), Tanja Vogrič (13:00), Boštjan Gojkovič (14:00), Robi Mikuž (15:00), Robi Mikuž (16:00), Marko Danevčič (17:00), Marko Peric (18:00), Marko Peric (19:00)

1208 Rotarijski klub Solkan Siliganum

Klemen Brun (08:00), Klemen Brun (09:00), Erik Curk (10:00), Robert Vidic (11:00), Saša Primožič (12:00), Gianfranco Angelilli (13:00), Vasja Peršolja (14:00), Mitja Matelič (15:00)

1209 ELEKTRO PRIMORSKA 1

Valter Hvala (08:00), Mojca Volarič (09:00), Maša Šuligoj (10:00), Urša Beguš (10:00), Jožko Beguš (11:00), Martin Sivec (12:00), Jožko Bezeljak (13:00), Mitja Gleščič (14:00), Dani Felc (15:00), Eva Pintar (16:00), Damjan Faganel (17:00), David Blažica (18:00)

1210 ŠD KRAŠKI TEKAČI

Stojan Rodica (08:00), Darko Žvab (09:00), Neva Žgur Jogan (10:00), Benjamin Žgur (11:00), Kristina Bele (12:00), Matej Miklavčič (12:00), Valter Ličen (14:00), Zvone Belec (15:00), Rajko Grča (16:00), Milojka Klobas (17:00), Emil Klobas (18:00), Rada Milič (19:00)

1211 Pomagajmo VDC Nova Gorica!

Hedvika Lesica (00:00), Janez Mlakar (09:00), Lea Valjavec (10:00), Nevenka Bevčič (11:00), Nataša Rijavec (12:00), Helena Ferletič (13:00), Nataša Dominko (14:00), Darja Pahor (15:00), Miha Cigler (16:00), Miha Cigler (17:00)

1212 Peketalčki

Davorin Bastjančič (08:00), Gregor Žigon (09:00), Kristina Pečenko (10:00), Mateja Blažica (11:00), Ana Martinjak Ratej (12:00), David Ratej (13:00), Simon Mihelj (14:00), Rok Skok (15:00), Melita Bastjančič (16:00), Tina Sulič (17:00), Jana Ušaj (18:00), Danijel Vončina (19:00)

1213 Hit & Co.

Jana Štolfa (08:00), Aleksandra Fortin (09:00), Jure Boltar (10:00), Valter Boltar (11:00), Gregor Makovec (12:00), Vasja Kavs (13:00), Bojan Skočir (14:00), Bojan Skočir (15:00), Davor Ferček (16:00), Tina Štolfa (17:00), Boštjan Kocijančič (18:00), Boštjan Kocijančič (19:00)

1214 XLAB

Marjan Šterk (08:00), Aleš Černivec (09:00), Rok Brecelj (10:00), Jaka Eniko (11:00), Mitja Kosovelj (12:00), Mitja Kosovelj (13:00), Dragan Popovič (14:00), Luka Mulej (15:00), Marta Štimec (16:00), Aleš Štimec (17:00), Edvin Kosovelj (18:00), Gregor Pipan (19:00)

1215 ŠD KinVital

Luka Hren (08:00), Luka Hren (09:00), Barbara Remic (10:00), Davorin Rebek (11:00), Uroš Kožar (12:00), Karmen Kete & Karmen Humar (13:00), Jure Gubanc (14:00), Maja Dakskobler (15:00), Mihaela Kolander (16:00), Maja Dakskobler (17:00), Mirko Čufer (18:00), Mirko Čufer (19:00)

1216 SUVEL ŠPORT

Eva Cencič (08:00), Renato Lešnik (08:00), Laura Brecelj Seljak (09:00), Martin Hozjan (09:00), Anej Koršič (10:00), Vito Koršič (11:00), Matej Doljak (13:00), Marko Velikonja (14:00), Ana Širok (16:00), Klavdija Lešnik (17:00), Maša Černe (18:00), Dejan Paravan (19:00)

1217 Rotaract in prijatelji

Damijana Šinigoj (08:00), Tine Cencič (09:00), Nina Glavan (10:00), Miha Grenkuš (11:00), Rok Hrastar (12:00), Uroš Šinigoj (13:00), Monika Sirk (14:00), Jani Koršič (15:00), Taja Špacapan (16:00), Luka Božič (17:00), Miha Zavrtanik (18:00), An Krumberger (19:00)

1218 VDC Enota Solkan

Cijan Ines Cijan Egon (08:00), Arčon Monika Arčon Marjetka (09:00), Istinič Gregor Istinič Alojz (10:00), Konič Marija Laščak Katja (11:00), Peršič Kristjan Peršič Majda (12:00), Lazar Tomaž Šuligoj Sonja (13:00), Damjan Leban (14:00), Ivanka Kostantino (15:00), Teja Kodre Konec (16:00), Vida Marušič (17:00), Klavdija Bizjak (18:00), Gregor Pavlica (19:00)

1219 VDC Nova Gorica

Romana Mikola (08:00), Tanja Leban (09:00), Martin Fabjan (10:00), Petra Špacapan (11:00), Nataša Gadnik (12:00), Tamara Faganelj (13:00), Tea Leban (14:00), Maruša Mrevljak (15:00), Erik Gregorič (16:00), Miha Perat (17:00), David Vrban (18:00), Mile Ninković (19:00)

1220 VDC Nova Gorica II

Ljubica Rijavec (08:00), Adrijana Kos (09:00), Dušan Vičič (10:00), Ivan Židanik (11:00), Andrej Mikola (12:00), Tjaša Skrt (13:00), Irena Martinuč Peter Voraček (14:00), Lučijana Martinuč Vida Martinuč (15:00), Loredana Kolavčič (16:00), Danijela Brecelj (17:00), Aleš Muhič (18:00), Ana Lukežič (19:00)

1221 FORTeam

Peter MARUŠIČ (08:00), Matjaž HLADNIK (10:00), Andrej MEJAK (11:00), Valter Hvala (12:00), Marco PIANI (12:00), Aleksandra FORTIN (13:00), Dario MUTTON (14:00), Alan LAZAR (15:00), Martina LUTMAN POLANC (16:00), Robert BUKOVIČ (17:00), Luka MARINIČ (18:00), Uroš VELIKONJA (19:00)

1222 Društvo reševalnih psov Nova Gorica

Jerneja in CAR (08:00), Danijel in CHESTER (09:00), Ina in ZARA (10:00), Matej in GUINNESS (11:00), Anja in LU (12:00), Igor in SEVEN (13:00), Nataša in AS (14:00), Alenka in NAJA (15:00), Peter in INA (16:00), Jerneja in FLY (17:00), Rahela in AJA (18:00), Tomaž in LAB (19:00)

1223 ADRIATIC SLOVENICA

klemen magajne (08:00), alijana magajne (09:00), alijana magajne (10:00), majda magajne (11:00), ferdo čelik (12:00), ferdo čelik (13:00), albert lazar (14:00), alijana magajne (15:00), alijana magajne (16:00), zmago magajne (17:00), alijana magajne (18:00), alijana magajne (19:00)

1224 Uporabniki VDC Nova Gorica

Ilija Živković (08:00), Danijel Kompare (09:00), Peter Sajovic (10:00), Martin Brvar (10:00), Boštjan Kralj (10:00), Bojan Štremfelj (11:00), Jožica Lemut (13:00), Cveto Lipovšček (13:00), Polonca Zupančič (15:00), Srečko Zavrl (16:00), Branko Dujić (19:00), Marjan Miklavič (19:00)

1225 ŠD NANOS - K2 SPORT

Matej Žgur (08:00), Klavdij Torkar (09:00), Ervin Furlan (10:00), Bojan Furlan (11:00), Jurij Vidrih (12:00), Matej Sardoč (13:00), David Curk (14:00), Jerica Sardoč (15:00), Mitja Curk (16:00), Stanko Zupan (17:00), Borut Malavašič (18:00), Tomaž Ferjančič (19:00)

126 MANUFAKTURA

SONJA LESKOVAR (08:00)

327 angel

Klara Horvat (15:00), Erika Bremec (16:00), Vlasta Strosar (17:00)

Izvedba: Ar©tur